سهم ۵۰ میلیارد تومانی کمیته امداد اهر از تسهیلات اشتغالزا – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، ابوالفضل غنی زاده پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی بانک ها در شهرستان اهر بابیان اینکه بانک ها تسهیلات بانکی ازدواج، کار و … را در کمترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت کنند، اظهار داشت: زمان. امسال نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای سهم کمیته امداد شهرستان اهر در اختیار بانک ها قرار گرفته و پس از تعامل بانک ها با کمیته امداد بیش از ۳۸ میلیارد تومان تسهیلات کاری پرداخت شده است. . ، و کمیته امداد شهرستان اهر رتبه دوم استانی را کسب کرده است.

فرماندار اهر افزود: ضمن قدردانی از همکاری بانک های عامل شهرستان اهر در پرداخت تسهیلات و جذب منابع و ارزیابی مثبت عملکرد بانک ها، گاهی شکایت هایی از سوی متقاضیان در خصوص اخذ ضامن مطرح می شود که قابل قبول نیست زیرا معتقدیم مردم نباید در امکانات پذیرایی با موانع روبرو می شوند.

وی از رایزنی با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای جذب سرمایه گذاری در تولید و اشتغال در شهرستان اهر خبر داد و گفت: یکی از چالش های اساسی شهرستان اهر کمبود فرصت شغلی است، بنابراین ایجاد شغل برای جوانان بیکار است. اهریمی خواهیم همایش فرصت های سرمایه گذاری را در شهرستان اهر برگزار کنیم.

غنی زاده با اشاره به اینکه امسال ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی برای اداره کار اهر پیش بینی شده است، اظهار کرد: بانک ها تا پایان آذرماه برای جذب اعتبارات همکاری کنند چرا که اگر تسهیلات مشاغل خانگی شهرستان جذب نشود. ، سهمیه به شهرهای دیگر سرازیر خواهد شد.

فرماندار اهر بر لزوم همکاری بانک های عامل برای جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات سهم شهرستان تاکید کرد و گفت: بانک های عامل شهرستان اهر در تجلیل از ارباب رجو توجه ویژه ای داشته باشند. البته کمتر گزارش ها ما از عدم احترام به پروردگارمان در بانک ها می شنویم، اما نباید نارضایتی ایجاد کنیم. از سوی دیگر برخی صنوف هستند که ضامن کارمندی ندارند و اصرار بانک ها بر لزوم ضامن کارمند تنها مانع از دریافت تسهیلات می شود، بنابراین انتظار داریم بانک ها سخت گیری نکنند.