سیاست دشمن برای نابودی فناوری هسته ای ایران رشوه و تهدید است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمد اسلامی، وی جمعه شب در حاشیه یادواره شهدای هسته ای کاشان اظهار داشت: شهدای گرانقدر ایران اسلامی در همه زمان ها آرزوی اصلی آنها اعتلای ایران اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه شهدای ما در عرصه فناوری هسته ای تمام تلاش خود را برای استقلال و عزت ایران اسلامی فدا کردند، ابراز داشت: با وجود همه مشکلات و سنگ اندازی دشمنان جوانان ایران اسلامی. مجاهدین آنها به دنبال دستیابی به حق مسلم ایران بودند.

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه دشمن با تطمیع و تهدید دانشمندان به دنبال پیشبرد اهداف خود در نابودی فناوری هسته ای ایران بود، تصریح کرد: وقتی این نقشه های دشمن تمام نشد، از صمیم قلب آنها سعی کردند دانشمندان هسته ای ایران را ترور کنند.

وی با اشاره به بحران های جهانی و نیاز مبرم دنیا به انرژی، خاطرنشان کرد: در حال حاضر رقابت شدیدی برای احداث نیروگاه های برق در دنیا وجود دارد.

اسلامی با بیان اینکه چرخه سوخت هسته ای تنها به چند کشور محدود می شود، گفت: اروپایی ها می خواهند این چرخه سوخت فقط در دست آنها باشد، بنابراین همه با توطئه جلوی این فناوری را در ایران گرفتند، اما الحمدلله همه شکست خوردند.

وی با اشاره به اینکه فرمایشات رهبر معظم انقلاب از ابتدای فعالیت ما مدرک بود، افزود: فرمایشات ایشان در این زمینه به شدت رعایت شد و اراده قوی علما و جوانان ایران اسلامی به دستورات رهبر انقلاب عمل کرد. مقام معظم رهبری. از جانب بود و هست

رئیس سازمان انرژی اتمی ضرورت پیشرفت در فناوری هسته ای را نیروی انسانی مومن، پرورش یافته و پایدار دانست و تاکید کرد: امیدواریم با تلاش دانشمندان ایرانی و جوانان کشور به زودی شاهد خبرهای خوبی در این زمینه باشیم. حوزه فناوری هسته ای