سیتی نه ، دوست دارم با رئال در فینال بازی کنم


به گزارش وانانیوز، 

شب گذشته لیورپول در نیمه دوم قدرت خود را مقابل ویارئال نشان داد و توانست یک بازگشت زیبا رقم زند و بازی ۲ بر صفر باخته را با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شود تا با مجموع برد ۵ بر ۲ به فینال لیگ قهرمانان اروپا برسد.

در ۵ سال اخیر، لیورپول به ۳ فینال رسیده که سهم آن یک برد و یک نایب قرمانی بوده است. در سومین فینال، لیورپولی‌ها منتظرند تا ببیند چه تیمی امشب از بین منچسترسیتی و رئال مادرید رقیبشان خواهد شد.

لیورپول در این فصل به ۳ فینال حذفی رسید. اول در جام اتحادیه در ضربات پنالتی مقابل چلسی به برتری رسید و حالا در جام حذفی مقابل چلسی و در لیگ قهرمانان اروپا منتظر سیتی یا رئال است. آنها در لیگ برتر نیز رقابتی بزرگ با منچسترسیتی دارند و باید دید آیا می‌توانند صدر را از پپ بگیرند و قهرمان شوند؟

لیورپول در این فصل رویای ۴گانه (کسب ۴ جام) دارد و ستاره مسلمان در خصوص این هدف صحبت کرد.

صلاح پس از برد مقابل ویارئال گفت: ما برای همه چیز می‌جنگیم. می‌خواهیم قهرمان تمامی رقابت‌ها بشویم. حالا به یک فنیال دیگر رسیدیم و سعی داریم قهرمان لیگ برتر انگلیس نام گیریم.

وی ادامه داد: هدف ما چهارگانه است. شاید در ابتدای فصل این نبود ولی الان چرا که نه؟ من همیشه روی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر تمرکزی ویژه دارم. پس از پیروزی مقابل سیتی در نیمه نهایی جام حذفی به این نتیجه رسیدم که چرا که نه؟ چهارگانه بدست می‌آوریم.

 

صلاح در ادامه گفت: من دوست دارم با مادرید در فینال بازی کنم. سیتی واقعا تیم سرسختی است.

انتهای پیام/