شبکه دنا محدودیتی برای فعالیت آموزشی ندارد


به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، امیر رئوف در نشست صمیمی با مدیر آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: آموزش و پرورش می تواند در اولویت رادیو قرار دهد تا بر اساس آنها برنامه تولید و پخش کند.

وی با بیان اینکه تعامل و همکاری خوبی بین صداوسیمای استان و آموزش و پرورش وجود دارد، ادامه داد: برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ کارگروه مشترکی بین این دو نهاد فرهنگی برای فعالیت های شاخص آموزش و پرورش و افت تحصیلی تشکیل شد. دانش آموزانی که به دلیل پزشکی قانونی ترک تحصیل کرده اند یا ترک تحصیل کرده اند باید برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان به ایجاد فضای انگیزشی برای معلمان اشاره کرد و گفت: صدا و سیما با راه اندازی «رادیو معلم» به عنوان مجله خبری آماده پوشش فعالیت ها، الگوهای موفق در آموزش و پرورش و طرح های آموزشی است. .
وی با بیان اینکه برخی از معلمان در شرایط سخت با عبور از مناطق صعب العبور یا رودخانه ها به تدریس می پردازند، افزود: آموزش و پرورش می تواند با معرفی این موضوعات به صداوسیما به فضای تولید مستند کمک کند.
رئوف در بخشی دیگر از سخنان خود به سرود «سلام فرمانده» یکی از حماسی ترین سرودهای دهه ۹۰ اشاره کرد و افزود: ظرفیت بسیار خوبی در بین دانش آموزان استان در زمینه سرود وجود دارد و ما هم هستیم. می‌تواند آهنگ‌های میان‌آهنگ موفقی را برگزار کند.» آنتن را شناسایی و وصل کنید.

مدیر آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از تعامل و همکاری صدا و سیما با این نهاد فرهنگی آموزشی تقدیر کرد و گفت: صدا و سیما و آموزش و پرورش به عنوان دو نهاد بزرگ فرهنگی نقش مهمی در تعالی و توسعه جامعه دارند. .

حسنعلی عزت خواه با بیان اینکه در زمان بازگشایی مدارس بیش از ۹۸ درصد معلمان و ۹۵ درصد دانش آموزان در کلاس های درس حضور داشتند، گفت: صدا و سیما و رسانه ها نقش پر رنگ و موثری در این امر داشتند. توجه.

وی افزود: تقریبا ۹۰ درصد دانش آموزان سفارش کتاب درسی خود را در سامانه ثبت کتاب ثبت کرده اند.
عزت خواه آخرین مهلت ثبت نام در کتب درسی را پایان خرداد ماه اعلام کرد و گفت: از اولیای دانش آموزان انتظار می رود در فرصت باقی مانده نسبت به دریافت کتب کمک درسی اقدام کنند تا در اوایل مهرماه هیچ دانش آموزی بی کتاب نماند.

وی به طرح مهر برای آمادگی ها و مقدمات بازگشایی باشکوه مدارس اشاره کرد و گفت: اولویت اصلی آموزش و پرورش در طرح مهر کلاس درس برای دانش آموزان است تا هیچ مدرسه و دانش آموزی بدون معلم نباشد.

عزت خواه اصلی ترین دغدغه آموزش و پرورش را تامین فضا و تجهیزات برای آموزش بهینه دانش آموزان دانست و گفت: با همکاری خوب اداره کل نوسازی و توسعه تجهیزات مدارس تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات به کار خواهیم گرفت. فضا و تجهیزات تا اوایل مهر». کمترین مشکل را در مدارس داشته باشید.

لازم به ذکر است در پایان این نشست از خدمات صادقانه، همکاری و همکاری خوب با آموزش و پرورش استان از مدیرکل و معاونین صدا و سیمای استان تجلیل شد.
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید