شرکت توسعه و نگهداری عرصه های ورزشی پلمپ سالن توزین را تکذیب کرد – خبرگزاری مهر ایران و جهان خبربه گزارش خبرنگار مهر، پلمب سالن انجمن پاورلیفتینگ از هفته گذشته چالش جدیدی را به این انجمن وارد کرده است به ویژه اینکه قرار بود مسابقات باشگاهی پاورلیفتینگ در تهران و این سالن برگزار شود.

انجمن وزنه برداری ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بدهکار است و عنوان شد پلمب سالن آزادی توسط این شرکت و به دلیل همین بدهی انجام شده است. این در حالی است که ایرضا عاصم یوسفی این مشکل را تکذیب کرده است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: انجمن وزنه برداری و مجری سالن با یکدیگر مشکل دارند که منجر به تعطیلی سالن توسط این اپراتور شد. ربطی به شرکت نداره

وی تصریح کرد: فدراسیون وزنه برداری به این شرکت بدهی دارد، اما اگر قرار بود سالن فدراسیون را به دلیل این بدهی تعطیل کنیم، به جای موکول شدن به امسال، سال گذشته اقدامات لازم را انجام می دادیم.

عاصم یوسفی با بیان اینکه شرکت توسعه نمی تواند واسطه ای برای حل مشکل باشد؟، گفت: مشکل مربوط به شرکت نیست. با این حال من قبل از این پیگیری هایی داشتم اما نتیجه نداد. انجمن وزنه برداری و اپراتور مربوطه باید مسائل حقوقی که باعث اختلاف شده را حل کنند.