شمشیر قرمز شمالی حقایق تغذیه و مزایای سلامتی


خریداری کردن

کاپشن قرمز در تمام طول سال در تمام نقاط ایالات متحده موجود است. بیشتر ماهیگیری تجاری با قلاب طناب دار و خطوط بر روی قرقره های برقی و هیدرولیکی انجام می شود. ماهی در انواع مختلفی از بازار فروخته می شود که شامل فیله های تازه تازه ، تازه ، فیله های تازه ، فیله های یخ زده و بخش های یخ زده است.

اگر از ماهی فروشان خرید می کنید ، به دنبال بوی تازه آن باشید و نه شبیه ماهی یا آمونیاک. آبشش ها باید قرمز ، مرطوب و روشن باشند. چشم ها باید قرمز ، پر ، براق و سرخ شده با سر باشند. پوست باید براق ، مروارید ، متراکم و متصل به گوشت باشد. گوشت باید سفت و کشسان باشد. نباید علامت گذاری شود ، اثر انگشت باقی بماند یا به راحتی از پاها جدا شود.

از اسنپرهای با بوی قوی ماهی خودداری کنید. آنها به سرعت از بین می روند ، بنابراین همیشه آنها را در قسمت فریزر یخچال خانه نگهداری کنید.

آماده سازی

قورباغه قرمز شمالی مدتهاست که یکی از خوشمزه ترین ماهی های دریایی در ایالت های فلوریدا و تگزاس در جنوب آمریکا محسوب می شود. گوشت آن سفت ، سفید ، آبدار ، خوش طعم است که می تواند به طرق مختلف خیالی برای غذاهای خوشمزه استفاده شود.

اگر ماهی کامل خریداری می کنید ، از ماهی فروش بخواهید پوست خرما را تمیز کرده و به صورت فیله برش دهد. همچنین باید استخوان های سفت را از مرکز گوشت جدا کنید.

قورمه قرمز را می توانید سرخ کرده ، کبابی ، برشته ، کبابی ، پخته و بخارپز سرو کنید.

به

دستور پخت ماهی قرمز آمریکایی
دستور تهیه کتانی قرمز شمالی. اعتبار عکس: dani0010.
  • قاشق غذاخوری پخته با خامه – خامه ترش ، سس مایونز ، پیاز سبز ، 1 قاشق چایخوری آب لیمو ، 1/4 قاشق چای خوری نمک و 1/8 قاشق چای خوری فلفل قرمز آسیاب شده را ترکیب کنید. وقتی ماهی کمی پوسته پوسته می شود ، مخلوط خامه را به طور مساوی روی ماهی بریزید.

  • روی پنیر خرد شده بپاشید. 3 تا 4 دقیقه دیگر یا تا زمانی که پنیر آب شود و سس به خوبی گرم شود ، بدون درب بپزید.

  • فیله مخلوط تند قرمز مخلوط شده را در یک تابه بزرگ چدنی روی حرارت زیاد سرخ کنید تا ماهی قهوه ای رنگ شود. مخلوط ادویه ای که در اینجا استفاده می شود فلفل ، کاین ، فلفل سیاه ، پودر پیاز ، آویشن ، ریحان ، سیر و پونه کوهی است.

  • قارچ قرمز ترشی شده به سبک اسپانیایی که به صورت شیرین و ترش پخته شده و با پیمنتون (فلفل اسپانیایی) و ادویه جات دیگر رنگ آمیزی شده است ، تهیه کنید.

  • این ماهی محبوب ماهی سفید برای تاکو ماهی است. اما ماهی هالیبوت ، ماهی تیلاپیا ، ماهی کاد ، باس و گربه ماهی می تواند به عنوان جایگزین اسنپپرها استفاده شود.

مشخصات امنیتی

ستمکاران متیل جیوه غلظت در خرناس قرمز شمالی 0.166 ppm است. در نتیجه ، دستورالعمل های نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان ماهی مورد انتظار و همچنین مادران شیرده ، همراه با لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آن را در دسته “انتخاب خوب” قرار می دهد. با این معیار ، آنها می توانند 1 وعده (4 اونس) از این ماهی در هفته مصرف کنند.

مسمومیت با سم سیگواترا گاهی اوقات پس از بلعیدن قارچی قرمز ، که گوشت آن توسط جلبک های سمی خاصی آلوده شده است ، رخ می دهد. سم سیگواترا با پختن از بین نمی رود. علائم ممکن است شامل خارش ، اسهال ، استفراغ ، بی حسی ، سرگیجه و ضعف عضلانی باشد. فقط درمان علامتی امکان پذیر است.

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی کاد آتلانتیک حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

گربه ماهی کانال حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

نوعی ماهی پهن بزرگ حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

≻≻-بازگشت به غذای دریایی از جانب حقایق و مزایای سلامتی تغذیه خرناس قرمز شمالیبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. موزه فلوریدا-Lutjanus campechanus.

  2. میزان جیوه در غذاهای دریایی تجاری

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: سهم مهمی

  5. دستورالعمل های جدید AHA خوردن ماهی دوبار در هفته را برای بهبود سلامت قلب توصیه می کند.دیدگاهتان را بنویسید