شناسایی و دستگیری ۱۷ سارق و کشف ۱۹ فقره سرقت در هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار عزیزاله جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت عمومی و شناسایی و دستگیری سارقان فراری، طرح ضربتی شناسایی و دستگیری سارقان در استان آغاز شد. به مدت یک هفته

وی افزود: در اجرای این طرح کارآگاهان پلیس آگاهی استان با رصد اطلاعات و انجام اقدامات فنی و پلیسی ۱۷ سارق را شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر کردند.

این افسر انتظامی استان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازرسی های فنی به جرایم خود اعتراف کردند و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند. توافق، و تمام سرقت رفته نیز کشف شد به مالباختگان تحویل داده شد.

سردار غلامرضا جعفری با هدف پیشگیری از وقوع سرقت در استان از عموم شهروندان و مردم استان خواست به هشدار پلیس توجه جدی داشته و در صورت مشاهده و رسیدگی به موارد مشکوک مراتب را به پلیس اطلاع دهند. در اسرع وقت از طریق سامانه تلفن اورژانس ۱۱۰ شناسایی جرم و دستگیری مجرمان در کمترین زمان ممکن.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان همچنین به شهروندان عادی توصیه کرد: در نگهداری و حفاظت از منازل خود دقت و جدیت بیشتری داشته باشند و در صورتی که قصد سفر طولانی مدت دارند، منازل خود را برای بازرسی و بازرسی مستمر به افراد مطمئن بسپارند. ماشین ها و وسایل نقلیه هرگز خودرو را حتی برای مدت کوتاه بدون مراقبت رها نکنید و وسیله نقلیه را به تجهیزات ایمنی مانند قفل پدال و ایموبلایزر مجهز کنید.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید