شهر از صندوق پیشگیری از سیل ، یادبود نهر پیاز درخواست می کند


اوستین (KXAN) – این خاطرات دردناکی را که فرانسیس آکونیا هنوز در ذهن خود دارد زمانی که شهر پارک را در کنار نهر پیاز اختصاص داد ، پاک نکرده است.

“شما همه اینها را می بینید و در عین حال به افرادی که در اینجا زندگی می کردند فکر می کنید.” او گفت وقتی از پارک متروپولیتن Onion Creek می گذشتیم.

این زمین زمانی شهری بود که توسط سیل ویران شده بود. سیل هالووین در امتداد نهر چهار نفر را در سال 2013 و سه نفر را در سال 2015 کشته و صدها خانه را در جریان این حادثه خسارت دیده است.

این شهر میلیون ها دلار برای خرید خانه هزینه کرده است. همه به جز چند نفر در حال حاضر تخریب شده اند. حفاظت از آبخیز آستین می گوید که 815 ملک در امتداد نهر پیاز سفلی و 130 خانه در نهر پیاز بالایی خریداری کرده است.

آکونیا روز پنجشنبه هنگام رانندگی در پارک شهری Onion Creek با KXAN صحبت می کند (عکس/تیم هولکامب)

وقتی آکونیا به یکی از دوستانش فکر می کند که همه چیز را از دست داده است ، احساس همدردی می کند.

او با چشمانی اشکبار می گوید: “او بسیار عصبانی است و اجازه نمی دهد به غیر از خشم نسبت به هر اتفاقی که افتاده ، چیزی دیگر احساس کند.”

شورای شهر روز پنجشنبه با تصویب قطعنامه ای از شهر خواست ساختمان یادبودی برای قربانیان در پارک شهری Onion Creek بسازد. این دستورالعمل که توسط وانسا فوئنتس ، مشاور منطقه 2 پیشنهاد شده است ، شهر را ملزم می کند که از بودجه برای کمک به خانه های “مقاوم در برابر سیل” در مناطق آسیب پذیر استفاده کند. نمونه ای از این کار ارتقاء درها و پنجره های صاحب خانه و همچنین افزودن ناودان یا ناودان بیشتر است.

فوئنتس گفت: “صادقانه بگویم ، شهر به اندازه کافی کار نکرد.” “ما به دنبال راه هایی هستیم تا بتوانیم خانه های خود را برای مقاومت در برابر سیل مقاوم کنیم.”

این قطعنامه همچنین از مدیر شهر اسپنسر کرانک می خواهد تا آموزش و آموزش اعضای جامعه را در آمادگی اضطراری تامین کند.

برای آکونیا ، این یادبود به منظور تجلیل از کسانی بود که آواره و هنوز آسیب دیده اند. او افزود که بازدیدکنندگان از پارک باید تاریخ این سرزمین را بدانند.

آنها نمی دانند این سرزمین چیست. » Acuña به ما گفت “غم زیادی وجود دارد.”

شورای شهر از مدیر شهر اسپنسر کرونک می خواهد که توصیه های مالی را ظرف سه ماه ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید