شورای شهر افزایش ۵۷ درصدی دستمزدها را در نظر نگرفت/ اختصاص ۲ هزار میلیارد ریال وام بازسازی به شهرداری تبریز


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب هوشیار ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: از اعضای محترم شورای شهر که در سه ماه گذشته در کنار مجموعه شهرداری بودند تشکر می کنم. برای اجرای اقدامات و برنامه های شهرداری. پروژه ها و برنامه های شهرداری یک تلاش جمعی است و شورای اسلامی شهر و شهرداری در آن مشارکت دارند.

وی ادامه داد: گزارش عملکرد منابع و هزینه ها را به صورت رسمی به شورای شهر ارائه کرده ایم و در سایت اطلاع رسانی نیز بارگذاری شده است.

شهردار تبریز گفت: شورای شهر افزایش حقوق ۵۷ درصدی را در نظر نگرفت و علاوه بر آن تغییر وضعیت باعث افزایش هزینه های جاری نیز شده است که برای این منظور در ۱۱ محور کاهش هزینه های جاری کار می کنیم.

وی افزود: اولویت ما ارائه خدمات در مناطق کم برخوردار است چرا که اعضای شورای شهر نیز بر توزیع عادلانه خدمات و منابع تاکید دارند.

هوشیار گفت: ۷۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت جمع آوری شده که ۵۰۰ میلیارد تومان آن به مترو و ۲۰۰ میلیارد تومان به اتوبوس ها اختصاص یافته است.

وی در پایان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان وام نوسازی شهری به شهرداری تبریز اعطا شده است که در تغییر چهره بافت مرکزی شهر موثر خواهد بود.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید