شکست دادن فلز اجتناب کرده اند استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس روی حیله و تزویر تر است


به آموزش داده شده است فانئوس،

ساکت الهامی در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند دیدار همراه خود فلز ذکر شد: خوشحالم امسال برای اولین بار همراه خود تیمی همراه خود شخصیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار منصفانه خدمه تفریحی می کنم. برای جواد نکونام را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمه خوبش در آسیا آرزوی بهتر از ها را دارم. این خدمه فصل قبلی بهتر از خدمه ایران در آسیا بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیاقتش را نداشت. می دانم کدام ممکن است این خدمه امسال در آسیا سودآور {خواهد بود}.

وی افزود: ما هم خدمه خوبی هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت اجباری را پیدا کرده ایم. باید در خور مازندرانی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال ملت فوتبال تفریحی کنیم. خیلی خوشایند است کدام ممکن است تفریحی سال نو را همراه خود هواداران برگزار کنیم، با این حال در فوتبال ایران این در حال وقوع است. هر تیمی کدام ممکن است کمتر خطا تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدف اصلی اجباری را داشته باشد به دست آورد احتمالاً خواهد بود. من می خواهم نوع تفریحی فلز را می شناسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حق نداریم خطا کنیم.

سرمربی نساجی شکسته نشده داد: ما محرومان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصدومان زیادی داریم با این حال در همه زمان ها می گفتم اگر نساجی ساده ۴ شرکت کننده دارد باید برای برد تفریحی تنبل. می دانیم کدام ممکن است برداشتن فلز خیلی روی حیله و تزویر تر اجتناب کرده اند سپاهان، استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرسپولیس است چون این خدمه معلم باهوشی دارد. به جرات می توانم بگویم کدام ممکن است نکونام یکی اجتناب کرده اند خدمه هایی است کدام ممکن است من می خواهم طرفدار آن هستم. فردا تفریحی روی حیله و تزویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید طاقت فرسایی برای هر ۲ خدمه {خواهد بود}.

الهامی دانستن درباره قرعه کشی جام جهانی ذکر شد: در نظر گرفته شده می کنم خوشایند نیست کدام ممکن است در جستجوی چشم انداز باشیم. اجتناب کرده اند فردای قرعه کشی باید تکنیک شخصی را ترتیب کنیم. مقابل کره باید همراه خود استاندارد گیمرها بیشتر حرکت می‌کردیم، با این حال می‌توانیم درک کنیم کدام ممکن است خدمه سراسری در جام جهانی مربوط به کره تفریحی می‌تنبل. این بدان معنی است کدام ممکن است باید در خدمه سراسری روی حیله و تزویر کار کنیم. چون آن است همراه خود کامبوج، عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات تفریحی کردیم، نخواهیم شد در جام جهانی هم همین کار را انجام دهیم. ما باید فوتبالی را تفریحی کنیم کدام ممکن است حریفان به ما تحمیل می کنند. ما باید اجتناب کرده اند تفریحی کره چیزهای زیادی یاد بگیریم. اگر تفریحی کره را می بردیم خوابمان می برد با این حال این تفریحی مشکلات فنی را به ما آرم داد.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید با اشاره به تنظیم سرمربی خدمه سراسری نیز ذکر شد: من می خواهم در جایگاهی نیستم کدام ممکن است خاص کنم {چه کسی} باید سرمربی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فدراسیون این سیستم هایی دارد. باید افرادی همراه خود مشهور وجود داشته باشند. ایرانی، خارجی هر دو اسکاتلندی فرقی نمی شود، همه باید اجتناب کرده اند او حمایت کنیم.

الحمی افزود: تذکر من می خواهم اینجا است کدام ممکن است باید در برخی اشخاص حقیقی {تجدید نظر} شود با این حال شاید سرمربی خدمه سراسری اعتقادی به این موضوع نداشته باشد. باید افرادی در خدمه سراسری حضور داشته باشند کدام ممکن است تخصص در سراسر جهان داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانند خدمه را اجتناب کرده اند حواشی در اطراف نگه دارند. اگر بازیکنی مثل جواد نکونام هر دو مسعود الشجاعی در خدمه باشد قطعا محیط پرتابی وجود نخواهد داشت. این شرکت کننده عظیم شاید تفریحی نکند با این حال حضور شخص خاص مثل شجاعی در دوران کی فرآیند کمک زیادی به مدیریت خدمه کرد. بحث دیکته گیمرها نیست، با این حال رختکن در جاری حاضر یکی اجتناب کرده اند فراهم می کند بی نظیر خدمه سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر تیمی کدام ممکن است رختکن خوبی داشته باشد، ۵۰ نسبت راه را گذشت است.

انتهای پیام/