شیوه متفاوت بازی آبی ها/ استقلال ساپینتو تهاجمی تر از تیم مجیدی است.


به گزارش وانانیوز،

جذب استقلال در نقل و انتقالات تابستانی زیر نظر ریکاردو ساپینتو پیام روشنی برای همه رقبای این فصل دارد. آبی ها نسبت به فصل گذشته که عنوان قهرمانی را به دست آوردند، در خط حمله با استفاده از بازیکنان سریع و تهاجمی تهاجمی تر و تهاجمی تر بازی خواهند کرد.

به خدمت گرفتن رضا میرزایی برای بازی در جناح راست علاوه بر محمد محبی در کنار کوین یاماگا با حضور صالح حردانی و حتی سبحان خاقانی می تواند یک جناح پویا، متحرک و هجومی از جناح راست آبی ها ایجاد کند. قادر به ایجاد فرصت است. در سمت چپ آبی ها روابط خوبی با جعفر سلمانی و ابوالفضل جلالی دارند و قرار است محمد نادری برای حفظ تعادل جناح چپ و راست به آنها اضافه شود.

حفظ آرمان رمضانی و ارسلان مطهری از مهاجمان فصل گذشته و اضافه شدن سجاد شهباززاده و کاوه رضایی در حضور کوین یاماگا می تواند چهره خطرناکی از خط حمله آبی پوشان ایجاد کند. به خصوص اینکه پشت این بازیکنان بازیکن تکنیکی و خلاقی مثل عزیزبک امانوف است و پاس شش رقصی مثل مهدی پور از راه دور بازی می کند.

استقلال در فصل گذشته اگرچه بهترین عملکرد را در کارهای دفاعی داشت و عملکرد فوق العاده آنها باعث شد تا با کمترین گل زده در تاریخ لیگ برتر و بدون باخت به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند، اما در فاز هجومی چندان موثر نبودند و اکثر بردها را به دست آوردند. این تیم حداقل یک گل زده بود.

به نظر می رسد ساپینتو قصد دارد تیمی مستقل بسیار تهاجمی تر از تیم فصل گذشته بسازد و جذب مهره های زیاد در فاز هجومی این فرضیه را ایجاد می کند که شاید در فصل جدید باید شاهد تیمی تهاجمی و گلزن تر از فصل گذشته باشیم. فصل

اگر ساپینتو بتواند علاوه بر حفظ اقتدار این تیم در خط دفاعی، ساختار تهاجمی را نیز متحول کند، کارش را به خوبی انجام خواهد داد و شانس تکرار قهرمانی را در این تیم افزایش می دهد.