ضعیف ترین بودجه را داریم اما تیم باکیفیتی هستیم/ مس رفسنجان سال به سال به اهدافش نزدیک می شود.


رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و مس رفسنجان اظهار داشت: دیدار مقابل مس رفسنجان سخت و تاکتیکی است. مس در این چند سال تیم جوان و خوبی داشته و برای خودش هدف گذاری کرده است. سال به سال به اهدافش نزدیک تر می شود.

وی افزود: مس به خصوص در گوشه های دفاعی تیمی بسته است و همین امر ما را برای رسیدن به دروازه حریف سخت می کند. نفت مسجد سلیمان بعد از اینکه دو هفته خوبی را سپری نکرد و به همین دلیل باید از مردم و فوتبالدوستان این شهر عذرخواهی کنم، توانست از نظر روحی و روانی فوتبال خوبی مقابل تراکتور به نمایش بگذارد. در آن بازی در همان دقیقه اول یک گل دریافت کردیم اما توانستیم با استفاده از بازیکنان تعویضی ۲-۱ پیش بیفتیم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: با وجود اینکه نیاز به ارتقای خط دفاعی داشتیم، اما به دلیل کمبود بازیکن با توجه به سیستمی که بازی کردیم و بازیکنانی که در آخرین لحظات سخت گیر نبودند، برد را به شکست تبدیل کردیم. ” البته جالب است که می تواند کودکانی که دعوا می کنند امیدوار کننده باشند. وقتی در دقیقه ۹۵ هستید در محوطه حریف پرس می کنید و در آستانه گلزنی هستید اما توپ شما به دروازه می خورد یعنی بدشانس هستید. امسال فکر می کنم نفت مسجد سلیمان بیشترین ضربه را به تیرک دروازه زد و امیدوارم این بدشانسی پایان یابد. د

وی تصریح کرد: بازی فردا بسیار تاکتیکی است، امیدوارم با تمریناتی که انجام دادیم و جلساتی که برگزار کردیم به روال خوب خود برگردیم. باخت برای هم تیمی هاست، اما مهم این است که آنها سعی کنند از باخت عقب نشینی کنند. مسئولیت فنی تیم بر عهده من است و تا به حال کسی را مقصر باخت در مربی ام ندانسته ام.

وی ادامه داد: با این وجود انتظاراتی داریم. قول می دهم فردا همان طور که مقابل تراکتور قول داده بودیم بچه ها تمام توانشان را بدهند، بچه ها با جان و دل بازی کنند. گاهی ممکن است قوی نباشیم اما حرف های من روی عملکرد بازیکنان تاثیری نمی گذارد و با جان و دل بازی می کنند. اگر می‌خواهیم بر این وضعیت غلبه کنیم، باید همه دست به کار شوند و کمک کنند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان گفت: شاید از نظر بودجه ضعیف ترین تیم باشیم اما تیم باکیفیتی هستیم. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و می توانیم با آنها کارهای بزرگی انجام دهیم. با این حال، ما نیاز به حمایت داریم. در ابتدای فصل این اتفاق نیفتاد اما امیدوارم مسئولان دست به کار شوند. تا روزی که من هدایت نفت مسجد سلیمان را بر عهده بگیرم با جان و دل با بازیکنان برای دفاع از آبروی خود همکاری خواهیم کرد.

وی افزود: اشتباه همه تیم ها و مربیان امری اجتناب ناپذیر است اما نباید از دو هفته در نتایج اغراق کرد. بچه‌های ما می‌خواهند با تمام وجود کار کنند، اما اگر می‌خواهیم چشم‌مان به آینده دوخته شود، نباید به گذشته نگاه کنیم. قبول دارم که ما نقاط ضعفی داریم و این ضعف ها فقط با کار فنی حل نمی شود، بلکه باید آنها را تقویت کنیم. من بارها گفته ام که نفت باید در دو یا سه موضع تقویت شود. ابتدا باید این موضوع را تمام کنیم و تکلیف خود را برای ادامه لیگ مشخص کنیم.

وی درباره غیبت فردای این تیم گفت: محمد خرم الحسینی تا حدودی مصدوم است اما فکر نمی کنم این مشکل طولانی مدت باشد. او می تواند چند روز دیگر به تیم اضافه شود و کارهای تاکتیکی انجام دهد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه این مشکل بین بازیکنان در تمرینات این تیم برطرف شده است، تصریح کرد: شاید همه خیرخواه نفت سلیمان نباشند. تصادفی که از بیرون رخ داد متأسفانه این فکر را به وجود آورد که بین بازیکنان اختلاف وجود دارد، اما اینطور نیست، شاید یک برخورد ناخواسته در تمرین بوده است که اجتناب ناپذیر است. در تمرین جلسه فیزیکی داریم و شاید بازیکنان به یک توپ اعتراض کنند، اما تقسیم بازیکنان نسبت به مسجد سلیمان غیر دوستانه است. همانطور که در شش هفته اول و بازی با تراکتورسازی، تمام تلاش خود را می کنیم تا به شرایط خوبی برگردیم. این مشکل نیاز به انرژی مثبت دارد.

وی افزود: نیاز به انرژی مثبت داریم. همه شهر و تیم ناراحت هستند و این نتایج ناراحت کننده است اما این ناراحتی باید ما را به خودمان برساند. ما باید بیشتر از مسئولیتمان تلاش کنیم.

وی در خصوص وضعیت داوری در لیگ برتر گفت: امیدوارم داور فردا عدالت را رعایت کند تا دو تیم از نظر داوری مشکلی نداشته باشند. هرچند تا الان بیشتر از این باختیم اما همیشه سعی می کنیم از داوران حمایت کنیم. امیدوارم داوران با تمرکز بهتر قضاوت کنند و امیدوارم کمتر اشتباه کنند.

انتهای پیام/