عضو هیئت رئیسه مجلس: حل مشکلات حوزه مسکن باید یکی از اولویت های دولت باشد


حجت الاسلام علیرضا سلیمی یکی از اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مشکلات مسکن در دیدار با اعضا. دولت، گفت: مشکل مسکن امروز به یک معضل جدی برای مردم تبدیل شده است و مردم نیز نگران بحث قیمت هستند. خرید و اجاره مسکن با مشکلات جدی مواجه است.

وی رفع مشکلات حوزه مسکن را یکی از اولویت های دولت عنوان کرد و افزود: مطالبه اکثر مراجعه کنندگان به دفتر نمایندگان در حوزه مسکن است و نشان می دهد که این امر تبدیل به یک موضوع شده است. چالش جدی در جامعه است و این امر از دیدگاه خاصی برخوردار است. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید.

عضو هیأت رئیسه استورتینگ تصریح کرد: دستگاه های متولی باید در بحث مسکن جدی بگیرند و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.

سلیمی با بیان اینکه در ساخت مسکن ملی باید اقدامات جدی صورت گیرد، افزود: مسکن موتور اقتصادی است و ۱۸۶ شغل وابسته به مسکن است و در صورت راه اندازی این حوزه شاهد پیشرفت چشمگیری در حوزه اشتغال خواهیم بود.

عضوهیئت رئیسه مجلس گفت: لازم و ضروری است که نهادهای فوق با موضوع مسکن برخورد جدی داشته باشند تا شاهد مشکلاتی در این زمینه نباشیم چرا که هرگونه تاخیر یا کم کاری از سوی مسئولین موجب خواهد شد. باعث ضرر و زیان به مردم شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید