عطایی: برای قضاوت زود است/ از عملکرد شاگردان راضی هستم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سالن المپیک شهرستان گنبد میزبان پنجمین دیدار هفته دوم لیگ برتر بود و تیم لبنیات هراز عامل موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر نماینده گنبد را شکست دهد. شاگردان بهروز عطایی در اولین دیدار خود در سال جاری با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۸ بر ۲۶ و ۳۱ بر ۲۹ حریف خود را شکست دادند و به اولین پیروزی خود دست یافتند.

بهروز عطایی سرمربی تیم هراز امل با ابراز رضایت از عملکرد شاگردان این تیم، اظهار داشت: هفته های ابتدایی لیگ برای ارزیابی دقیق وضعیت تیم ها کمی زود است. تیم ها و بازیکنان هنوز خودشان را پیدا نکرده اند و این طبیعی است.

عطایی در ادامه گفت: تیم لبنیات هراز آمل نسبت به فصل گذشته تغییرات چشمگیری داشته و قطعا هفته به هفته بهتر و منسجمتر بازی خواهد کرد. در بازی امروز مقابل شهرداری گنبد با وجود اینکه اولین بازی لیگ برای تیم ما بود اما انسجام و هماهنگی در زمین کودک فراتر از همه انتظارات بود. آنها به خوبی در میدان مستقر شدند و طبق برنامه پیش رفتند.

سرمربی تیم لبنیات هراز عامل از تیم حریف تمجید کرد. وی گفت: با اینکه ست اول را به راحتی بردیم اما در ست های دوم و سوم کمی سختی کشیدیم و گنبد یک بار دیگر نشان داد که تیم در هر شرایطی «لجباز» و «لخت» است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید