علم حشیش چیست؟


گزارش 468 صفحه ای آکادمی های ملی علوم در مورد شاهدانه به چه نتیجه ای رسید؟

برای کسانی که اطلاعات غلطی دارند ، ممکن است یک گیاه بخصوص با شنیدن خبر افتتاحیه یک عمل جدید پزشکی مبتنی بر گیاه به ذهن خود برسد. من در طول این سالها سوالات زیادی در مورد حشیش دریافت کرده ام و از این زمان حذف مه فرا رسیده است. من فقط کارهای عادی انجام نمی دهم. گرفتNSN“سعی کنید و با یک تکه پف نیمه پخته به پایان برسانید. یک مشکل جدی برای صنعت در حال رشد وجود دارد. با صدای زیاد و دود و آینه ها ، علم واقعاً می تواند ضربه بخورد. آیا عوارض حاد یا مزمن دارد؟ شاید ضربه ناگهانی ناشی از اختلال رانندگی؟ می خواستم مستقیماً به شما دارو بدهم و همه احمق ها را از بین ببرم-ما پژوهش. کاملاً سفری بوده است. در واقع ، تنها در عرض چند ماه 420 مقاله منتشر شد!

ویدیوی من گزارش آزمایشگاه پزشکی در مورد اثرات ماری جوانا بر سلامت مروری را که همه منتظرش بوده اند ، بررسی کنید: 2017وضعیت فعلی شواهد“در آزمایشگاه پزشکی”ماموریت ما یک بررسی جامع از اثرات حشیش و مشتقات حشیش بر سلامتی انجام می دهیم. ” داوران با 24000 منبع شروع کردند و آن را به حدود 10.000 رساندند و یک سند 468 صفحه ای ایجاد کردند. آنها چه چیزی پیدا کردند؟

من فکر می کنم آنها تاسيس كردن مزایای بسیار کوچکتر و ضعیف تر از آنچه معمولاً گزارش می شود ، اما آنها همان را پیدا کردند خطر شناخته شده از این رو، که این خبر خوبی برای کاربران اوقات فراغت است که نگران ابتلا به سرطان هستند. از این این خبر بدی برای بیمارانی است که در واقع می خواهند به سرطان کمک کنند. NSهی انجام داد پیدا کردن شواهد اساسی برای چندین مزیت وجود دارد ، اما تنها سه مورد. درمان دردهای مزمن در بزرگسالان، درمان شیمی درمانیدرمان– باعث تهوع و استفراغ می شود. برای خود تنش عضلانی را گزارش کرده است اسکلروز چندگانهبه حتی علائم معمولی ماری جوانا پزشکی مانند گلوکوم انتظارات را برآورده نکرد.

برعکس ، علیرغم باور عمومی ، تحقیقات گسترده ای در دهه ها انجام شده است مستندات آن ماری جوانا غیر تاثیرگذار در مدیریت گلوکوم بالینی ، بیماری که در آن فشار داخل چشم افزایش می یابد. سه انجام دادن پایین تر فشار ، اما فقط برای حدود یک ساعت، NSo شما باید 12 نخ سیگار بکشید درباره ی آن مفصل روزبه هحتی اگر انجام دادید بازیگری آن چند هزار مفصل سال ، ولی، بدن شما عادت می کند، NSo سود چقدر اندک است؟ ناپدید می شوند در عرض چند ماه در اکثر بیماران.

از سوی دیگر ، به طور قابل توجهی NS لیست معایب اثرات طولانی مدت یا سنگین سه استفاده کنید، در 2 قابل مشاهده است.42 من فیلم های، است ذکر مزمن، مزاحم، بیماریهای ریوی مانند آمفیزم که با سیگار کشیدن به دست می آید. NSبه طور مشابه ، به نظر نمی رسد سیگار کشیدن ماری جوانا خطر ابتلا به سرطان تنفس را افزایش می دهد ، پسندیدن شاهدانه ممکن است خطر ابتلا به سرطان بیضه را افزایش دهد ، اما سرطان ریه یا سر و گردن. تاکنون سه مطالعه در مورد مصرف ماری جوانا و سرطان بیضه انجام شده است.به همانطور که در 3:10 مشاهده می کنید فیلم های، ماری جوانا ظاهر می شودNS به افزایش دادن حدود 50 ریسک درصداما به نظر می رسد فقط برای کسانی که حداقل یک بار در هفته سیگار می کشند صادق است. ده بیش از یک سال.

زنکلاه انجام داد آزمایشگاه پزشکی به طور کلی نتیجه گیری شود از گزارش صفحه 468؟ زنقبل از قانونی شدن ، یا مخالف؟ اساساً آنها نتیجه که به سادگی تحقیق کافی نیست ، بازنشستگی بیماران ، متخصصان مراقبت های بهداشتی و سیاست گذاران که فاقد شواهد لازم برای تصمیم گیری درست هستند درباره استفاده از حشیش و کانابینوئیدها در هر صورت. علاوه بر این، NSفقدان اطلاعات مبتنی بر شواهدخطری برای سلامت عمومی ایجاد می کند.

هر دو طرف گفتند: “یک کاری که می توانید انجام دهید این است موافق [on] ما به مطالعات بالینی قطعی در مورد ماری جوانا نیاز داریم. ” در غیر این صورت “حکایات ، وبلاگ های اینترنتی و تبلیغات [that] انجام ندهید پیشنهاد مبنایی مناسب برای ارزیابی ایمنی و کارایی داروهای دارویی ”

از آنجا که شاهدانه یک گیاه طبیعی است و نمی توان آن را ثبت کرد ، محدودیت های صنعت اینجا میا است. ما چی لازم است این یک کارآزمایی بالینی در مقیاس بزرگ است. تا آن موقع، بود هنوز خواهد بود ترک کرد سر ما را خاراند، ” NSاوه اوه اوه انجام خواهد داد منبع تامین مالی؟ برای شرکت های دارویی ، علاقه به کارخانه ها وجود دارد کمبود” زیرا شما کجا هستید جمع؟

Big Pharma به زمینه های زیر علاقه مند است: یک رویکرد منطقی، با این حال. نوشتن استاد داروسازی هارولد رنگ، روزی ، NSاو یک جدید ایجاد کرد… اندوتعدیل کننده های کانابینوئید” –به شکل قرص مفید، آن– “انجام خواهد داد از حشیش گیاهی استفاده کنید که در گذشته استفاده می شود.

چرا است آیا “عدم تحقیقات دقیق در مورد اثرات ماری جوانا” وجود دارد؟ اولین رشته مطالعه تا سال 2007 منتشر نشد. “چرا انجام داد آیا اینقدر طول می کشد تا این مطالعه در ادبیات علمی مورد بررسی قرار گیرد؟ چرا صنعت داروسازی به این ترکیب امیدوار کننده علاقه نشان نداده است؟ برخی افراد ممکن است چیز ساده ای را ترجیح دهند. پاسخ: از آنجا که ماری جوانا یک گیاه طبیعی است ” – فقط به این دلیل که گیاهی است” “نمی تواند ثبت شود ، انگیزه سرمایه گذاری را از بین می برد … وجوه شرکت … ”بله ، اما همانطور که در ویدیوی خود بحث می کنم پیچیده تر است. تحقیق در مورد اثرات ماری جوانا بر سلامتیبه

در واقع تحقیق است برای مثال ، می توانید از “111 میلیون دلار تنها در سال 2015” استفاده کنید ، اما از لحاظ تاریخی “این پول معمولاً است دارند ادامه دهید تا قادر به گرفتن این فقط برای تحقیق در مورد اثرات منفی حشیش است. ”در ایالات متحده ، شاهدانه هنوز به طور رسمی وجود دارد برآمدگی این یک داروی مواد مخدر با هروئین است ، به این معنی که دولت آن را به عنوان دارویی فاقد ارزش دارویی طبقه بندی می کند. “این نامگذاری تقریباً منجر به توقف تحقیقات علمی شده است.” به خصوص از آنجا که این تنها راهی است که محققان می توانند شاهدانه بدون حبس دریافت کنند ، زیرا این تنها منبع تأیید شده فدرال در می سی سی پی است که توسط موسسه ملی سوء مصرف مواد اداره می شود. به علاوه بر این ، از نظر تاریخی ، NIDA فقط مطالعاتی را با هدف نشان دادن “اثرات مضر” تأیید کرده است.

ساکنان 23 ایالت آمریکا خرید ماری جوانا پزشکی… با این حال ، دانشمندان آمریکایی عبور از عرض برای به ثمر رساندن داروی مورد مطالعه ، باید مدارک دست و پا گیر را پشت سر بگذارید. “و حتی وقتی آنها آن را دریافت کردند می تواند انجام دهد چیز اشتباهی باش شاهدانه از مزارع مورد تأیید فدرال در می سی سی پی “ممکن است با آنچه مردم برای مصرف واقعی می خرند” تفاوت زیادی داشته باشد. ” استفاده کنید به تازگی. در نتیجه ، مطالعات آینده به عنوان مثال ، در حالی که ممکن است در مرغزار مادربزرگ خود با “سطح قدرت 3.5 تا 7.0 TH THC” باشید ، ماری جوانا موجود امروز می تواند ده برابر قوی تر باشد.

بنابراین وجود دارد است دیوانه “گرفتن -22، “” شاهدانه که باید مطالعه شود … شاهدانه (گونه دهها ساله می سی سی پی) که غیرقانونی است و از نظر قانونی قابل تحقیق است ، ذاتاً ممنوع است. “به همین دلیل ،”NSNS– بنابراین ، یک پزشک آگاه باید شهادت و گزارشات موردی (کمترین شکل شواهد) را برای تجویز نسخه ارائه دهد. ” درمان های مبتنی بر داستان در اینترنت داروی بدی است.

“تا زمانی که مطالعات بالینی در مورد حشیش است کنترل شده اگر “به طور صریح با تنظیم کننده مخالف هستید” ، ممکن است مزیت بالقوه ای را از دست بدهید ، اما این بهانه ای نیست. فقط به این دلیل که موانع سیاسی برای تحقیق وجود دارد میانگین ما باید استانداردهای خود را از نظر درخواست شواهد پایین بیاوریم. “یک بیمار هنوز نیاز به درمان صحیح پزشکی دارد.”

البته اکنون فشار از هر دو طرف اعمال می شود. صنعت ماری جوانا شدن این یک گروه بزرگ است و می تواند میلیاردها دلار ارتش را بسیج کند. “محققان شاهدانه قبلاً این کار را کرده اند حشیش در صورت داشتن نظرات منفی در مورد دارو یک محقق در دانشگاه کلرادو می گوید: تحقیقات ماری جوانا مانند تحقیقات مربوط به دخانیات در دهه 60 است. بنابراین اکنون این ترس وجود دارد که پول بزرگ پاندول را بیش از حد در جهت مخالف سوق دهد.

اما موانع فراتر از پول ، سیاست و تعصب است. تحقیقات درباره شاهدانه مشکل است انجام دادنبه چگونه می توان با ماری جوانا یک مطالعه دو سوکور انجام داد؟ مردم دانستن هنگامی که آنها فریب داروی دارونما را می خورند ، می توانند تفاوت قهوه ای با قهوه ای معمولی را تشخیص دهند. پس اگر شما دانستن اگر داروی فعال مصرف می کنید ، اثر دارونما می تواند قوی باشد. به طور خاص ، اگر رفتار با عواقب ذهنی مانند درد یا خلق و خو.

و تصور کنید اگر تلاش کنید. انجام دادن جمعیت مطالعه شما باید اطلاعاتی در مورد اختلال حافظه یا اختلالات شناختی ارائه دهید و از سیگاری های شدید بخواهید به یاد داشته باشند که چند نخ سیگار در طول عمر خود کشیده اند. می توانید حدس بزنید “چگونه این امر بر دقت داده ها تأثیر می گذارد”.

من به شما یک مثال می زنم که چقدر این می تواند پیچیده باشد. آزمایش عصب روانشناختی مصرف کنندگان حشیش تاسيس كردن نمره کمی پایین تر در آزمون حافظه بر آن تأثیر منفی می گذارد ، اما چگونه می دانید که موضوع انگیزه (یا فقدان انگیزه) و اختلال شناختی واقعی نیست؟ هرگز نبود تست محققان “مجموعه ای از وظایف زیر را که حوزه های مختلف شناختی مانند حافظه و توجه را اندازه گیری می کند ، انجام دهید.” برای کنار گذاشتن این استاندارد ، همانطور که در ساعت 4:35 مشاهده می کنید ، افراد سیگاری گلدان نمرات بسیار بدتری نسبت به افراد غیر مصرف کننده داشتند. فیلم هایبه عالی. با این حال ، شرکت کنندگان در مطالعه استاندارد را نشنیدند علاوه بر این گفت: “مهم است که ما در این کار نهایت تلاش خود را انجام دهیم ، زیرا این تحقیق برای حمایت از قوانین مربوط به سیاست ماری جوانا مورد استفاده قرار می گیرد.” بنابراین اگر کار خوبی انجام دهید ، می توانید استنباط کنید که شاهدانه جرم زدایی شده یا ممکن است اتفاق بیفتد! و در این وضعیت ، BOOM – اختلال شناختی آشکار از بین می رود. همانطور که در ماده 4:57 مشاهده می شود فیلم هایبه

اکنون می توان استدلال کرد که انگیزه کم است. است مشکلات خاص خودش را دارد ، اما از این بهتر است. با آسیب مغزی طولانی مدت.

غذاهای آماده کلیدی

  • موسسه پزشکی که وظیفه آن بررسی جامع اثرات حشیش بر سلامت است ، گزارشی 468 صفحه ای را منتشر کرده است.
  • به طور خلاصه ، محققان دریافتند که مزایا اغلب کمتر از آنچه ادعا می شود ، اما خطرات آن است.
  • اگرچه شواهد قابل توجهی برای درمان درد مزمن و تهوع و استفراغ ناشی از شیمی درمانی در بزرگسالان و تسکین تنش عضلانی خود گزارش شده در بیماران مبتلا به مولتیپل اسکلروزیس یافت شده است ، اما علیرغم اعتقاد رایج ، هیچ شواهد اساسی برای مدیریت گلوکوم یافت نشده است. به
  • برخلاف سیگار کشیدن ، عادت های طولانی مدت یا بیش از حد سیگار کشیدن ماری جوانا عوارض جانبی مشابه بیماری مزمن انسدادی ریه مانند آمفیزم ندارند و در حالی که کشیدن حشیش ممکن است بیضه ها را افزایش دهد ، به نظر نمی رسد خطر سرطان تنفسی را افزایش دهد. خطر سرطان.
  • به طور کلی ، م theسسه پزشکی تشخیص داد که فقدان اطلاعات مبتنی بر شواهد خطری برای سلامت عمومی ایجاد می کند.
  • یکی از دلایلی که شاهدانه کمتر مورد تحقیق قرار گرفته است این است که شرکت های دارویی تمایلی به سرمایه گذاری در تحقیقات در مورد اثربخشی آن ندارند زیرا شاهدانه گیاهی طبیعی است که نمی توان آن را ثبت کرد. علاوه بر این ، اکثر مطالعات انجام شده بر روی تأثیرات منفی متمرکز شده اند.

NSاگر بخواهیo بیشتر بیاموزید NS اثرات ماری جوانا برای سلامت، وارسی:


برای سلامت،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز مشترک نشده اید ، می توانید از ویدیوهای رایگان من مشترک شوید. اینجا ارائه زنده من را تماشا کنید.دیدگاهتان را بنویسید