علی پروین به من گفت برای بازی در پرسپولیس چقدر پول می دهی؟


به گزارش وانانیوز،

ابراهیم اسدی درباره بازی هفته اول پرسپولیس مقابل ذوب آهن در لیگ بیست و دوم گفت: بازی اول لیگ کمی سخت است اما پیروزی در بازی اول و کسب سه امتیاز بسیار مهم و تاثیرگذار است. “فکر می کنم بازی مقابل ذوب آهن یکی از بهترین بازی های هفته اول خواهد بود. امیدوارم پرسپولیس انگیزه و روحیه مضاعفی پیدا کند تا با برد مقابل اصفهانی ها لیگ را ادامه دهد.”

وی درباره عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت: افراد خوبی جذب شدند اما مهاجمی در تیم خریداری نشده است و به نظر می رسد هدف اصلی پرسپولیس جذب یکی دو مهاجم شش دانگ نبوده و هنوز هم این اتفاق افتاده است. . مشکل اصلی پرسپولیس همیشه خرید مهاجم بوده است و چون در فوتبال ایران مهاجم کم است، باشگاه مجبور به جذب مهاجم خارجی است که این هم مشکلات خاص خودش را دارد.

اسدی ادامه داد: به نظر من دلالان به دلیل اینکه باشگاه تاکنون نتوانسته مهاجمی جذب کند، چوب را به چرخ پرسپولیس می زنند. این افراد عمدا یا قیمت را بالا می برند یا با فکر خود بازیکن خارجی را نابود می کنند تا به ایران بیاید.»

هافبک سابق سرخپوشان به نحوه آمدنش به پرسپولیس اشاره کرد و گفت: وقتی می خواستم به پرسپولیس بروم، علی آقا پروین گفت چقدر پول می دهی که بیایی و در پرسپولیس بازی کنی؟ من هم گفتم اجازه بدهید با تیم تمرین کنم و ببینم چطور بازی می کنم، بعد با هم صحبت می کنیم. البته در تمرینات توانستم نظر علی آقا را جلب کنم و با باشگاه هم قرارداد بستم تا خود آقای پروین مبلغ را در قرارداد لحاظ کند.»

وی ادامه داد: اما یادم نمی آید زمانی که علی آقا آنجا بود، هیچ دلالی جرأت نکرد از یک کیلومتری پرسپولیس رد شود، چه برسد به اینکه به پارسی ها نزدیک شود یا در کار تیم دخالت کند.

اسدی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس با جذب یک یا دو مهاجم کهکشانی می شود، گفت: ما نمی خواهیم پرسپولیس کهکشانی شود، در زمان وینگو بگوویچ پرسپولیس کهکشانی بود، نشد. تا هفته پنجم دوام آورد و تیم بدجوری به حاشیه رانده شد، من دوستش دارم، بگذار پرسپولیس محبوبیت داشته باشد و شخصیت ابدی خود را که قهرمانی است حفظ کند.»