فرنگی کاران پرند در اراک دوم شدند


به گزارش خبرگزاری فارس، کشتی گیران پرندی با پیروزی قاطع مقابل تیم های خراسان جنوبی و استان کرمان و شکست فنی مقابل اراک با یک بر صفر به مقام دوم مسابقات کشتی کشور در لیگ برتر دست یافتند.

مسابقات کشتی فرنگی در لیگ دسته اول کشور در گروه اول صبح امروز بین تیم های پرند و سیرجان برگزار شد و کشتی گیران پرندی توانستند با اقتدار ۹ بر یک حریف سیرجانی را شکست دهند.

کشتی گیران پرندی که توانستند با اقتدار حریفان سیرجانی را شکست دهند، برای مقام اول به مصاف حریفان اراکی رفتند و پس از تساوی و امتیاز فنی ۲۱ و ۱۹ به مقام دوم دست یافتند.

مسابقات قهرمانی لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاه های کشور که امروز دوشنبه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد همچنان بین تیم های اراک و جنوب ادامه دارد. خراسان.

این مسابقات با حضور ده ها کشتی گیر از استان های تهران، مرکزی، کرمان و خراسان جنوبی برگزار شد.

لازم به ذکر است تیم کشتی پرند با حمایت شهرداری پرند و مربیگری محمد ورمزیار و رضا فولادوند برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشتی باشگاه های کشور راهی اراک شده بود.

رضا فولادوند مربی کشتی گیران فرنگی پرند پس از پیروزی چشمگیر هم تیمی هایش در لیگ دسته اول کشور این پیروزی ها را به علی قانع آتش نشان پرندی تقدیم کرد که برابر با هفتمین سالگرد شهادت وی است.

لازم به ذکر است، چهارم تیرماه ۱۳۹۴، آتش نشان علی قانع پرندی پس از نجات دو شهروند در جنت آباد تهران دچار سوختگی شدید شد و به شهادت رسید.

لازم به ذکر است که دور برگشت این دوره از لیگ برتر کشتی فرنگی کشور طی هفته های آینده در پرند یا سیرجان برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید