قوی ترین جبهه سرد این آخر هفته می تواند دمای پایین را به 40 درجه برساند.


آستین (KXAN)-یک سیستم قدرتمند و کند حرکت می کند که برف سنگین راکی ​​را به همراه دارد و آب و هوای سنگین و باران سیل آسا در جنوب ، سرانجام قوی ترین جبهه سرد فصل را به مرکز تگزاس می فرستد.

اما قبل از آن ، ما باید 24 تا 36 ساعت آینده باران شدید را تحمل کنیم. ما در حال حاضر در حال مشاوره برای وقوع سیل سریع با احتمال وقوع سیلاب در مناطق دور افتاده تا 5-7 اینچ هستیم. در زیر پیش بینی های فعلی برای حوادث احتمالی سیل آمده است.

هنگامی که از باران شدید عبور می کنید ، می توانید اولین طعم هوای خشک و سرد را بپذیرید! آخرین باری که در اینجا در آستین تا 40 درجه بیدار شدیم در 21 آوریل 2021 بود ، زمانی که کمپ مابی به 44 درجه رسید. با پیگیری جبهه سرد بعدی که این جمعه حرکت می کند ، دمای هوا در نهایت می تواند تا اوایل صبح یکشنبه به 40 درجه کاهش یابد.

این تقریباً نیم سال از زمانی که شاهد کاهش دما به آن سطح بودیم ، می گذرد. در حال حاضر ، سردترین مدل های پیش بینی ، دمای هوا را در صبح روز یکشنبه به زیر 40 درجه می رسانند.

یک مدل کانادایی دمای صبح روز یکشنبه را نشان می دهد – با احترام از Tropicaltidbits.com

در ایالات متحده ، مدل GFS سرد نیست ، اما هنوز هم بسیار سرد است. این پایین ترین دمای آستین را در حدود 50 درجه نشان می دهد ، در حالی که در مناطق کوهستانی به 40 درجه کاهش می یابد.

پیش بینی دمای صبح یکشنبه برای مدل GFS – با احترام Tropicaltidbits.com

تنها چند روز به روز یکشنبه باقی مانده است ، پیش بینی هنوز می تواند کمی سرد باشد. اما اعتماد به نفس در حال افزایش است که آب و هوای زیبا و خنک پاییزی دقیقاً به وقت آخر هفته فرا می رسد.

آخر هفته خود را بیرون از خانه برنامه ریزی کنید و کاپشن صبحگاهی خود را فراموش نکنید!

دیدگاهتان را بنویسید