قیمت مرغ در قزوین بر اساس استان های همجوار تعیین می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، جلسه ستاد تنظیم بازار استان قزوین صبح امروز به ریاست استاندار و با حضور جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

محمدمهدی علایی استاندار قزوین در این جلسه گفت: با توجه به گلایه مرغداران و قصابان از پایین بودن قیمت مرغ، باید تمهیداتی اندیشیده شود تا قیمت مرغ در استان همانند استان های همجوار شود.

وی افزود: قیمت مرغ باید در استان های البرز، گیلان و زنجان تعیین شود و سپس در قزوین قیمت گذاری شود تا فاصله قیمتی با استان های همجوار زیاد نباشد زیرا در این صورت تولیدکننده متضرر می شود.

معظم له خاطرنشان کردند: در خصوص تورم در استان اگر آمارها نشان دهنده تورم بالای استان نسبت به استان های همجوار است باید بررسی ویژه ای صورت گیرد و با تحلیل کارشناسی تصمیمات مناسب اتخاذ شود.

استاندار قزوین تاکید کرد: در رابطه با کمبود نیروی ناظر در جهاد کشاورزی اخیرا تفاهم نامه ای بین امور استخدامی و دانشگاه پیام نور منعقد شد تا ظرفیت کاهش و تعدیل نیروهای دانشگاه فراهم شود. از افراد می توان برای جذب نیرو در سایر نهادها از جمله جهاد کشاورزی استفاده کرد. .

استاندار قزوین در پایان اعلام کرد: تنظیم بازار و نظارت مستمر می تواند باعث خرسندی مردم شود و با توجه به حضور فعال اتحادیه های صنفی و تشکل های متخصص در بخش خصوصی می توان دریافت که بخشی از مشکلات برطرف شده است.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید