لاغری سریع ران و هزینه آن از طریق لیپوساکشن و جراحی لگن


برای بسیاری از افراد ، با بالا رفتن سن ، قسمت بالایی پا مشکل ساز می شود ، اما برای دیگران ، پس از کاهش وزن ، ران ها به یک منطقه مشکل ساز تبدیل می شوند. ورزش ها مقاوم هستند. ممکن است سلول های چربی باشند ، سلولیت و پوست اضافی روی ران ایجاد می شود و باعث می شود افراد سنگین تر ، مسن تر و تناسب اندام بیشتری از آنچه که هستند به نظر برسند. شل شدن پوست ران نیز می تواند افراد را از ظاهر خود آگاه کند. برخی از افراد با ورزش شدید و رژیم غذایی سالم به نتایج عالی می رسند ، در حالی که برخی دیگر تناسب با ران خود را دشوار یا حتی غیر ممکن می دانند. خوشبختانه جراحی پلاستیک در قالب جراحی لیفت لگن دو راه حل بالقوه ایده آل است. لیپوساکشن ارائه دهد لیفت ران راهی عالی برای قوی تر و جذاب تر شدن ران ها است. این روش به ویژه برای افرادی که به دلیل کاهش وزن مستعد افتادگی و پوست بیش از حد پوست هستند مفید است. لیفت ران برای حذف چربی اضافی نیست. اگر پوست شما قابلیت ارتجاعی خوبی دارد و می تواند به طور طبیعی با خط جدید بدن سازگار شود ، لیپوساکشن به تنهایی می تواند چربی اضافی زیر پوست را حذف کند. اگر حالت ارتجاعی پوست خوب نیست ، ممکن است باسن از طریق لیپوساکشن انجام شود.

تکنیک های متعددی برای جراحان وجود دارد که به آنها امکان می دهد عمل های لیفت مفصل ران را متناسب با نیازهای دقیق هر بیمار انجام دهند. دقیقا، لیپوساکشن ران ها راهی عالی برای ایجاد فاصله بین ران ها هستند. این روش چربی اضافی را از قسمت داخلی ران خارج می کند تا فضایی بین قسمت داخلی ران ایجاد شود. با این حال ، حتی اگر پوست ناحیه ران افتاده باشد ، لیپوساکشن ران برای درمان چندان مثر نیست. در این حالت ، جراحی لیفت ضروری است. زیرا تکنیک لیفت ران برای شما بهترین راه است. در نهایت ، بهترین راه برای اینکه بدانید کدام روش برای شما مناسب است ، مشورت با متخصص و افرادی است که در این زمینه تجربه دارند. کارشناسان ما کلینیک تناسب اندام بزرگ آنها به طور خاص می توانند روشی را که مناسب نیازها و انتظارات شما است ، توصیه کنند. برای دریافت مشاوره یا رزرو با شماره ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ صدا زدن.

درخواست کننده


لیپوساکشن ران ها برای بیمارانی با وزن طبیعی و ثابت که دارای جیب چربی اضافی در ران هستند مناسب است. این روش برای کسانی که پوست سفت و کشسانی خوبی دارند م becauseثرتر است زیرا پوست افتاده و فاقد خاصیت ارتجاعی است. سلولیت خراب نمی کند. برای بیمارانی که پوست ران آنها بیش از حد چروکیده است ، لیپوساکشن ران و جراحی پلاستیک ران به طور کلی توصیه نمی شود زیرا می تواند شدت چین و چروک را بدتر کند. افرادی که از افتادگی پوست رنج می برند ممکن است بخواهند به جای آن از لیفت ران استفاده کنند. لیفت ران یک روش جراحی ران است که با جایگزینی چربی پوست اضافی ، شکل ران ها را تغییر می دهد و باعث می شود خط ران صاف تر و مناسب تر به نظر برسد. این روش برای بیمارانی که پوست آنها در ناحیه ران و زانو افتاده است ، به دلیل کاهش شدید وزن یا جراحی در دوران بارداری ، مناسب است. این معیارها به ایمن نگه داشتن بیمار در طول فرایند کمک می کند و شانس بیمار را برای ظاهر جدید به حداکثر می رساند. به طور کلی ، ممکن است واجد شرایط لیفت ران باشید اگر:

 • وزن خود را ثابت نگه دارید.
 • در کل سلامت خوب است.
 • از نظر روحی سالم باشید.
 • انتظارات واقع بینانه ای برای درمان داشته باشید.
 • برای حفظ نتایج مطلوب می توانید رژیم غذایی سالم و ورزش را بعد از جراحی مفصل ران حفظ کنید.

آمادگی قبل از عمل جراحی


جراح شما دستورات قبل از عمل را برای از دست دادن چربی ران به شما می دهد ، به س questionsالات احتمالی شما پاسخ می دهد ، سابقه پزشکی کامل را ارائه می دهد و یک معاینه فیزیکی برای تعیین سلامت شما ارائه می دهد. قبل از جراحی ، پزشک از شما می خواهد موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • قبل از عمل جراحی ران ، از شما می خواهد سیگار نکشید تا روند بهبودی تسریع شود.
 • از مصرف آسپرین ، برخی داروهای ضدالتهاب و برخی داروهای گیاهی که می توانند خونریزی را افزایش دهند خودداری کنید.
 • صرف نظر از نوع جراحی ، آب رسانی به بدن قبل و بعد از عمل برای بازگرداندن ایمنی بسیار مهم است.
 • جراحان اطمینان می دهند که بیماران وزن قابل توجهی را برای مدت زمان قابل توجهی حفظ می کنند. این به این دلیل است که افزایش وزن می تواند اثربخشی جراحی مفصل ران را به خطر بیندازد.

لیپوساکشن


در جراحی لیپوساکشن برش کوچکی در قسمت داخلی ران ایجاد می شود. یک لوله یا کانول کوچک به داخل ران وارد می شود تا چربی اضافی برداشته شود. چربی داخل ران دارای فیبر بسیار کمی است و دارای ویژگی ژله ای نرم است که مکیدن را آسان می کند. معمولاً از میکروکانول هایی با قطر 1.5 تا 2.8 میلی متر استفاده می شود زیرا چربی بیشتری می تواند دفع شود. کانولهای با قطر بزرگتر باعث ایجاد بی نظمی در سطح می شوند ، بنابراین جراحان از استفاده از آنها اجتناب می کنند.

جراحی لیفت ران


دو نوع روش لیفت ران در جراحی پلاستیک ران وجود دارد.

لیفت وسط (داخلی) ران

برشی در ناحیه کشاله ران ایجاد می شود و چربی و پوست اضافی در امتداد داخلی ران برداشته می شود. تزریق چربی نیز ممکن است شامل شود ، اما نه همیشه. بستگی به نیازهای فردی بیمار دارد. ناحیه کشاله ران متناسب با زانو تغییر شکل داده و این عمل برای ران دیگر تکرار می شود.

لیفت جانبی (بیرونی) ران

این یک روش پیچیده تر است که معمولاً باسن و قسمت خارجی ران را تغییر شکل می دهد و بافت بیشتری را خارج می کند. تاثیر جراحی بیشتر است و پوست بعد از جراحی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد ، بنابراین شما باید وزن خود را حفظ کنید.

نتیجه


تأثیر بالا و پایین آوردن ران بلافاصله بعد از عمل قابل توجه است و باعث ایجاد کبودی ، تورم و درد در بیمار برای مدتی می شود. اگر درد شخص شدید است یا مدت طولانی طول می کشد ، با جراح تماس بگیرید تا مشخص شود که آیا درد ، کبودی یا تورم طبیعی است یا نشانه مشکل است. نتایج لیپوساکشن دائمی است زیرا این روش سلول های چربی را به خوبی از بین می برد. با این حال ، این امر باعث نمی شود که بیمار در برابر اثرات افزایش وزن و افزایش سن ، به ویژه سایر قسمت های ران و سایر بافت های بدن مصون بماند.

بهبود


جراح شما در مورد مدت زمان بازگشت شما به سطح عادی فعالیت با شما صحبت می کند. مهم است بدانید که زمان بهبودی افراد بسیار متفاوت است.

2 هفته اول

 • طی 10-14 روز اول ، بیمار فقط باید فعالیت های سبک انجام دهد.
 • این یک دوره مهم بهبودی است و بیماران باید نسبت به علائم عفونت یا بی خوابی هشدار داده و فوراً پزشک خود را مطلع کنند.
 • کشش گرانشی و فعالیت هایی مانند راه رفتن ، نشستن و خم شدن می تواند باعث ایجاد کشش در ناحیه بخیه شده شود ، بنابراین بیمار باید حرکات را با دقت و خود به خود انجام دهد.
 • بسیار مفید خواهد بود که فردی در چند روز اول بهبودی همراه بیمار در حال بهبودی باشد.

هفته دوم تا هشتم

 • بیماران ممکن است برای بهینه سازی خط ران خود در ماه اول از لباس های فشرده استفاده کنند.
 • تورم باید طی 3-5 هفته کاهش یابد.
 • پس از 2-3 هفته اول ، افراد می توانند رانندگی و پیاده روی را برای ورزش از سر بگیرند تا زمانی که این فعالیت ها باعث درد نشوند.
 • از بلند کردن اجسام سنگین یا دویدن به مدت 6 تا 8 هفته خودداری کنید.

خطر


همه جراحی ها تا حدی ریسک دارند. برخی از عوارض جانبی که هنگام بلند کردن یا کاهش ران رخ می دهد عبارتند از:

 • عوارض جانبی بیهوشی
 • هماتوم یا سرووزوم (تجمع خون یا مایع در زیر پوست که ممکن است نیاز به برداشتن داشته باشد)
 • عفونت و خونریزی
 • حواس را تغییر دهید
 • زخم
 • واکنش آلرژیک
 • آسیب به ساختار زیرین
 • نتایج بدی که ممکن است به کار بیشتری نیاز داشته باشد.

بیماران می توانند با رعایت توصیه ها و راهنمایی های جراح خود قبل و بعد از لیفت باسن ، خطرات خاصی را کاهش دهند.

هزینه


جراحی لیفت ران یک روش فردی است که با توجه به ترجیحات خاص بیمار ، نیازهای پزشکی و ناحیه ران مورد نظر انجام می شود ، بنابراین هزینه جراحی بسیار متفاوت است. عواملی که به طور کلی بر هزینه لیفت ران تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • مقدار و محل پوست ، چربی و بافت اضافی در فرد
 • آزمایشات تشخیصی ضروری
 • داروها و ملزومات بعد از جراحی برای نیازهای فردی

دیدگاهتان را بنویسید