لاغری صورت | قرص لاغری صورت


برخی از افراد با وجود بدن نازک چاق می شوند. این باعث می شود بدن آنها چاقتر از آنچه که هست به نظر برسد. چاقی در صورت نیز باعث می شود فرد بیش از سن خود را نشان دهد. در این مقاله ، ما روش هایی را برای محدود کردن صورت خود بحث می کنیم.

بهترین راه ها برای تنگ کردن صورت

بهترین راه ها برای تنگ کردن صورت

قبل از تلاش برای کاهش وزن ، بهتر است علت چاقی صورت خود را بیابید و چاقی صورت دلایل مختلفی دارد. گاهی اوقات این امر به دلیل بیماری یا دارویی که مصرف می کنید اتفاق می افتد. در این شرایط ، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و تغییرات ایجاد شده در شیوه زندگی و یا داروهایی که مصرف می کنید را برای پزشک توضیح دهید. پزشک شما می تواند بر اساس سابقه شما علت چاقی صورت شما را حدس بزند. در اینجا نکاتی وجود دارد که به کاهش وزن کمک می کند.

ورزش: کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است. معمولاً پس از کاهش وزن به میزان یک تا دو کیلو رژیم گرفتن چهره خود را نشان می دهد. ورزش به معنای کاهش وزن موضعی نیست ، بلکه تمام نقاط بدن وزن خود را کاهش می دهند. در همین حال ، صورت نازک تر می شود.

مصرف قند و نمک را کاهش دهید: مصرف زیاد قند و نمک باعث گیر افتادن مایعات در بدن می شود. برای کاهش نفخ و احتباس مایعات در بدن ، مصرف نمک باید به 1500 میلی لیتر در روز و مصرف گلوکز به 20 گرم در روز کاهش یابد. هنگامی که این مواد را به مقدار تجویز شده مصرف می کنید ، احساس می کنید صورت شما به طور کامل وزن خود را کاهش می دهد.

فعالیت هوازی را تغییر دهید: برای کاهش وزن و لاغری صورت ، باید تمرینات هوازی انجام دهید. برنامه تمرینات هوازی باید به گونه ای باشد که شما پنج روز در هفته حدود 60 دقیقه در روز ورزش کنید.

برای مطالعه: قرص های رژیمی Venostat

تغییر رژیم غذایی:

اگر ورزش می کنید اما رژیم را رعایت نمی کنید ، تغییری در چهره خود مشاهده نمی کنید و وزن خود را کاهش نمی دهید. غذاهایی که می خوریم می تواند صورت را به صورت جوش ایجاد کند و تورم و غذا می تواند علت تورم صورت باشد. اولین قدم این است که غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سبزیجات را جایگزین آنها کنیم.

برای جلوگیری از التهاب در صورت از غذاهایی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید. وقتی احساس سیری می کنید نباید غذا بخورید.
آب بنوشید: نوشیدن آب بدن شما را هیدراته نگه می دارد و در حین ورزش دچار سردرد نمی شوید. همچنین به از بین بردن نفخ و کنترل اشتها کمک می کند. نوشیدن آب کافی به سلامت پوست کمک می کند.

به اندازه کافی بخوابید: اگر به اندازه کافی نخوابید ، صورت شما متورم می شود. در هنگام خواب ، بدن خود را ترمیم می کند و هورمون ها فعالیت اندام های مختلف را کنترل می کنند. در صورت عدم استراحت کافی ، این تعمیرات در بدن انجام نمی شود. شما باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید.

ماساژ: مایع لنفاوی در زیر پوست و سایر نقاط بدن تجمع می یابد و باعث تورم صورت می شود. ماساژ باعث می شود که مایع لنفاوی به طور موقت فشرده شود و صورت متورم به خواب برود. ماساژ صورت می تواند مقدار زیادی چربی را از بین ببرد. ماساژ باعث افزایش اکسیژن و جریان خون به بافت ها و سفت شدن پوست صورت می شود. شما باید از بدن خود مراقبت کنید تا ماساژ موثر واقع شود.

از مصرف الکل اجتناب کنید: مشروبات الکلی باعث پف صورت می شوند ، بنابراین برای کاهش پف و نازک شدن صورت ، باید از خوردن این نوشیدنی ها خودداری کنید.

اشکال غذایی: رژیم شیر و موز

درمان خانگی لاغری صورت

درمان خانگی لاغری صورت

راههای زیادی برای محدود کردن صورت وجود دارد. با رعایت چند نکته و انجام چند کار ، می توانید صورت خود را باریک کرده و پف را از بین ببرید. در قسمت قبلی مقاله ، ما به نکاتی اشاره کردیم که می توانید برای محدود کردن صورت خود رعایت کنید.

همچنین می توان این روش ها را در خانه دنبال کرد و نیازی به مراجعه به کلینیک نیست. همچنین یک سری ماسک وجود دارد که می توانید از آنها برای سالم و لاغر نگه داشتن صورت خود استفاده کنید.

ورزش ، نوشیدن آب و رژیم غذایی مهمترین نکاتی است که برای لاغری صورت باید رعایت شود. اما علاوه بر این آثار ، می توان از یک سری ماسک نیز استفاده کرد. در اینجا برخی از این ماسک ها که برای لاغری صورت شما مناسب هستند آورده شده است.

خیار و جوانه بروکسل: به دلیل ساختار خیار ، کاربرد فعلی آن به مرطوب شدن پوست کمک می کند. برای تهیه این ماسک ، خیار را رنده کرده و با کمی گلاب مخلوط کنید. این ماسک را به مدت بیست دقیقه روی پوست بمالید. پس از دو هفته ، نتایج استفاده از این ماسک را مشاهده خواهید کرد.

کاهو و جوانه گندم: خوردن کاهو گندم و جو می تواند در لاغری و طراوت صورت تاثیر بسزایی داشته باشد. بعد از شام می توانید از ترکیب ماست و جوانه گندم استفاده کنید.

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی روشی است که چربی را در ناحیه خاصی از بدن هدف قرار داده و از بین می برد. به همین دلیل می توان از آن برای کاهش وزن استفاده کرد. یکی از روش هایی که برای باریک شدن صورت استفاده می شود مزوتراپی است. اساس این روش تزریق موادی مانند داروها ، عصاره های گیاهی و ویتامین ها به چربی است. این تزریق بر روی سطح میکروسکوپی انجام می شود.

این روش همچنین مشکل تجمع رسوبات چربی مقاوم در برابر ورزش را حل می کند. استفاده از مزوتراپی برای حذف چربی از نواحی مانند چانه نیز آسان است.

اساس مزوتراپی تزریق مواد محلول در چربی مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، داروها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها به چربی ها است و باعث دفع آنها می شود. این مواد مستقیماً به سلولهای بافت چربی تزریق می شوند و چربی را در خود حل می کنند.

محلول تزریق شده به سلول های چربی در نهایت باعث التهاب و مرگ سلولی می شود. در نهایت ، این چربی ها از طریق کبد به طور کامل از بدن دفع می شوند. سلولهای چربی به دلیل دریافت کالری می توانند رشد کنند ، اما اگر سلول چربی مرده باشد این اتفاق نمی افتد. نتایج مزوتراپی بین سه تا چهار هفته پس از تزریق نشان داده می شود.

بیشتر بخوانید: قرص گلوریا

موارد زیر استفاده از مزوتراپی است.
مزوتراپی برای از بین بردن چربی صورت ، ران ، شکم و سایر قسمت های شکم استفاده می شود.
سلولیت را با آن از بین ببرید ؛
لیفت صورت ؛
با این روش پوست شل را سفت کنید.
فرم شکل بدن؛
● پوست را در نواحی مختلف تقویت می کنند.
اندوه را از بین می برند.

همچنین:

همچنین:

برای کاهش وزن با مزوتراپی ، پزشک ابتدا قسمت مورد نظر را بی حس می کند. سپس بی حسی را از صورت شما برداشته و صورت شما را تمیز کرده و سپس با ضدعفونی کننده ضد عفونی می کنند. در مرحله بعد تزریق را شروع می کنند. تزریق به آرامی و مستقیماً در بافت چربی انجام می شود. در نتیجه تزریق این مواد ، چربی ها حذف شده و از طریق کبد دفع می شوند.

هر جلسه مزوتراپی تقریباً 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. این زمان بسته به شرایط فردی که از مزوتراپی استفاده می کند متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​حدود بیست دقیقه طول می کشد.

تعداد جلساتی که باید برای مزوتراپی روی صورت انجام شود در افراد مختلف متفاوت است. میزان چربی در ناحیه مورد نظر ، وضعیت کلی بدن ، سن و عواملی از این دست تعیین می کند که چند جلسه باید برای مزوتراپی صرف کنیم. پزشک وضعیت شما را بررسی می کند و به شما می گوید که چند جلسه باید داشته باشید. تعداد جلساتی که پزشک تجویز می کند باید به طور کامل انجام شود تا فرد نتیجه مطلوب خود را از مزوتراپی بدست آورد.

در اینجا برخی از مزایای مزوتراپی ، به ویژه مزوتراپی صورت ، آورده شده است. مزایای مزوتراپی عبارتند از:

مزوتراپی یک روش بدون درد و خونریزی است.
روش مزوتراپی مستقیماً در مناطق چربی انجام می شود.
شما نیازی به رژیم های سنگین و ورزش ندارید.
مز بعد از جلسات مزوتراپی نیازی به استراحت خاصی ندارید و می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.
of نتایج مزوتراپی به زودی نشان داده می شود.
همه درمان ها دارای تعدادی عوارض جانبی و همچنین مزایای زیادی هستند. این عوارض جانبی معمولاً هنگامی رخ می دهد که فرد به طور کامل از شرایط استاندارد درمان پیروی نمی کند. مزوتراپی ، مانند همه درمان ها ، دارای عوارض جانبی متعددی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم. این عوارض زمانی رخ می دهند که شرایط استاندارد درمان مزوتراپی انجام نشود.

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

واکنشهای آلرژیک به داروها و محلولهای تزریق شده به پوست نشان دهید.
تورم و کبودی جزئی در محل تزریق ؛
التهاب و قرمزی پوست ؛
خارش و سوزش در محل تزریق.
عوارض جانبی ذکر شده پس از مزوتراپی معمولی را مشاهده کنید. این علائم معمولاً پس از یک تا دو روز از بین می روند.
مدت زمان تأثیر مزوتراپی بر صورت شما بستگی به هر فرد دارد. عواملی که بر ماندگاری این روش تأثیر می گذارد سن ، کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق ، وضعیت جسمانی فرد و میزان مراقبت از پوست است که فرد انجام می دهد. ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب مزوتراپی را پایدارتر می کند. داشتن یک سبک زندگی سالم پایداری مزوتراپی را افزایش داده و آن را حتی دائمی می کند.

داروی گیاهی برای لاغری صورت

برخی از افراد حتی با داشتن اندامی باریک صورت لاغری دارند. این باعث می شود بدن آنها پرتر به نظر برسد. تا کنون تعدادی از روش های لاغری صورت و از بین بردن پف را ذکر کرده ایم.

یکی از روشها استفاده از داروهای گیاهی است. همچنین می توانیم از داروهای گیاهی در خانه استفاده کنیم و نیازی به مراجعه به محل خاصی برای درمان نیست. در ادامه این مقاله ، ما به تعدادی از گیاهان دارویی و داروهای گیاهی اشاره می کنیم که می تواند برای لاغری صورت استفاده شود.

که به شرح زیر است:

چند بار در روز از کمپرس گل رز استفاده کنید. این کمپرس همچنین چهره را شاداب می کند.
استفاده از ر از خرما یا شیره خرما به صورت خوراکی استفاده کنید.
زنان از شیره انگور به صورت خوراکی استفاده کنند.
● استفاده از جوانه گندم به صورت خوراکی ؛
Fac ورت ماساژ صورت با ترکیب رازیانه و دارچین ؛
Fac ورت ماساژ صورت با ترکیب کنجد و دارچین ؛
ماساژ روی گونه ها و صورت با روغن زیتون ؛
ماساژ در گونه ها و صورت با روغن بادام ؛
گونه ها و صورت را با روغن نارگیل ماساژ دهید ؛
ماساژ صورت و صورت با روغن اسطوخودوس ؛
ماساژ در گونه ها و صورت با روغن بنفشه ؛
● از ماسک بذر گل صدف استفاده کنید. دانه ها باید شب قبل خیس شوند.
● استفاده از نوشیدنی های عرق یونجه ؛
● استفاده از نوشیدنی رازیانه.

برای افزایش اثربخشی این روش ها ، می توانید از چندین روش با هم استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانیم از شیره انگور و خرما برای صبحانه استفاده کنیم و از جوانه گندم در سالادمان استفاده کنیم. از ماساژ ترکیبی صورت استفاده کنید و آن را چندین بار در روز ، به ویژه قبل از خواب انجام دهید.

ماسک برای صورت باریک تر

یکی دیگر از روشهای کاهش وزن استفاده از ماسک صورت است. در اینجا چند ماسک صورت است که می تواند صورت شما را لاغرتر کند.

ماسک صورت سیب و زنجبیل: مواد لازم برای تهیه این ماسک دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، یک قاشق غذاخوری گلاب ، یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و سه قاشق غذاخوری پودر زنجبیل است. مواد ذکر شده را با هم ترکیب می کنیم. سپس با این ماسک پوست را کاملاً می پوشانیم. باید منتظر بمانیم تا ماسک صورت خشک شود و سپس پوست را بشوییم. پس از استفاده مکرر ، نتیجه این ماسک را می بینیم.

ماسک کاکائو: برای این ماسک به سه قاشق غذاخوری کره کاکائوی آب شده نیاز دارید. این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی ناحیه مورد نظر ماساژ دهید. سپس پوست را با آب بشویید. از این ماسک هر دو هفته و هر شب قبل از خواب استفاده کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ: برای تهیه این ماسک به دو تخم مرغ ، دو قاشق شیر ، دو قاشق آب لیمو ، نصف فنجان نعناع و یک قاشق کوچک عسل نیاز دارید. دو سفیده تخم مرغ را با شیر و آب لیمو مخلوط کرده و سپس نعناع و عسل را اضافه کنید. پس از نگه داشتن نوشیدنی با یک دست ، ماسک را روی صورت می گذاریم. ماسک روی صورت باید کاملاً خشک شود و بعد از سی دقیقه صورت را بشوییم.

قرص لاغری صورت

یکی دیگر از راه های لاغری صورت استفاده از قرص هایی است که در لاغری صورت مثر است. این قرص ها مانند سایر داروها می توانند عوارض جانبی داشته باشند. به همین دلیل ، باید از آنها به درستی و به موقع استفاده کرد. پایه اصلی این قرص ها گیاهی بوده و از گیاهان تهیه شده است. اما برای موثر بودن این قرص ها ، باید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید و از رژیم غذایی مناسب و کم کالری استفاده کنید.

چکیده:

افرادی هستند که با وجود بدن نازک صورت کامل دارند. چهره پر و چاق باعث می شود فرد بیش از سن خود نشان دهد. روش های مختلفی وجود دارد که می توان برای لاغری صورت استفاده کرد. در این مقاله ، ما انواع روش های کاهش وزن را پوشش داده ایم.

انجام چند کار و رعایت چند نکته باعث لاغر شدن صورت یا از بین رفتن پف صورت شما می شود. رژیم غذایی و ورزش دو مورد از مهمترین مواردی هستند که می توانند به کاهش وزن کمک کنند. ترک الکل همچنین به از بین بردن پف کمک می کند. خوردن میوه و سبزیجات نقش زیادی در کاهش وزن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید