لایحه بحث برانگیز ورزش های ضد ترانس در کاپیتول تگزاس به نتیجه رسیداوستین (Nexstar) – یک لایحه بحث برانگیز که ورزشکاران دانش آموز مدارس دولتی تگزاس را ملزم به ورزش بر اساس جنسیت بیولوژیکی خود در بدو تولد می کند ، اولین مناظره کامل خود را روز پنجشنبه در مجلس نمایندگان دریافت کرد.

لایحه مشابهی امسال سه بار مرده است ، اما خواندن و بحث دوم برای کل مجلس نمایندگان یک مانع دست نیافتنی است. ارزش تگزاس در اوایل این هفته پیروزی خود را جشن گرفت.

مری الیزابت قلعه می گوید: “من 22000 مقاله در اینجا دارم.” و این 22000 مقاله تنها بخشی از ایمیل هایی هستند که برای حمایت از این لایحه که از ورزش زنان محافظت می کند به مجلس نمایندگان تگزاس و سنای تگزاس ارسال شده است. ارزش تگزاس و چهارشنبه در خارج از مجلس عوام گفت.

حامیان پیشنهاد 25 مجلس نمایندگان مجلس ماه هاست که از رهبری مجلس حمایت می کنند تا این لایحه را به خط پایان برساند. در این جلسه ، همکاران وی در مجلس سنا قبلاً به همان سرعتی که در جلسات قبلی گذرانده بودند ، از سنا دیگر گذشتند.

قلعه گفت: “من از UIL شنیدم که ما بیشتر و بیشتر از UIL در مورد تغییر در شناسنامه و نگرانی در مورد رقابت مردان در ورزش زنان تماس می گیریم.”

با این حال ، دموکرات ها استدلال می کنند که هیچ شکایتی در مورد ورزشکاران خاصی که از ورزشکاران تراجنسیتی که در ورزش زنان شرکت می کنند به UIL ارائه شده است ، وجود ندارد. علاوه بر این ، UIL قبلاً شهادت داده بود که راهی برای ردیابی تعداد ورزشکاران تراجنسیتی که در حال حاضر در این ورزش در سراسر تگزاس شرکت می کنند ، ندارد.

برای یافتن مشکل ، آنها صورتحساب را راه حل می نامند و توضیح می دهند که قبلاً ضرر دارد.

نماینده مجلس ایالت جولی جانسون (شعبه D-Farmers) گفت: “در حالی که قانونگذار تگزاس این قوانین را تحت فشار قرار می دهد ، خودکشی ها در جامعه LGBTQ ، عمدتا در بین کودکان تراجنسی ، 150 درصد در یک مناظره روز پنجشنبه افزایش یافته است.

“ما اینجا هستیم تا از فرزندان خود محافظت کنیم. می دانیم که این قانون به برخی از کودکان آسیب می رساند. بنابراین وقتی می گوییم” نمی خواهیم آسیبی ببینیم “منظور همه کودکان است؟ یا منظور شما فقط برخی از بچه ها است؟” مری گونزالس ، نماینده مجلس ایالتی (دی کلینت) پنجشنبه گفت.

نویسنده جمهوری خواه این لایحه گفت که او به سلامت روانی همه کودکان تگزاسی اهمیت می دهد.

والوری سوانسون ، نماینده مجلس ایالت ، از این لایحه دفاع کرد: “این بر 332000 دختری که در حال حاضر در تگزاس ورزش های UIL را انجام می دهند تأثیر می گذارد.”

سوانسون افزود که نه ایالت دیگر قبلاً قوانین مشابهی را تصویب کرده اند.

انتظار می رود اعضای مجلس نمایندگان تا آخر شب به این لایحه رای دهند. سپس قبل از رفتن به سنا به یک مهر تأیید دیگر نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید