لزوم تسریع نصب علمک در روستای «کهنک» و گازرسانی به «دلیچایی» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید احمد رسولی نژاد صبح پنجشنبه در نشستی با حضور بخشدار مرکزی دماوند، شورای اسلامی، دهیاران و جمعی از معتمدین شهرستان های هاور، دهنار، موماج، لو پشت به تشریح مشکلات باقی مانده روستاهای مذکور پرداخت. ، روستاهای یهار و کهنک.

رسولی نژاد بیان کرد: تسریع در لوله کشی آب روستای کهنک و گازرسانی به روستاهای باقی مانده از مشکلات و مسائل این روستاها است.

مانند مردم دماوند و فیروزکوه به مجلس می آیند احداث پل و دیوار ساحلی، احداث جاده بین مزارع، لایروبی سیل بند، افزایش بافت، تسریع در بررسی و اجرای طرح هادی نیز از دیگر مشکلات روستاهای دماوند است و افزود: تسریع تخصیص زمین به مسکن جوانان و مسکن روستایی نیز وجود دارد که می توان به برخی مشکلات اشاره کرد.
وی همچنین به تعویض ترانس های برق، روشنایی خیابان ها، معابر و کوچه ها، زیرسازی و آسفالت در محور دلیچای – هویر اشاره کرد و گفت: تسریع در تصویب و اجرای طرح هادی در روستای لیپشت نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

گفتنی است در این جلسه نماینده مجلس پس از بیان مطالب، طی مذاکرات تلفنی با تعدادی از نمایندگان کشوری، استانی و شهرستانی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده، موارد را پیگیری کرد.