لوک بارسلونا خوش چشم انداز / ژاوی در فینال دوم بی رحمانه است + عکس


به آگاه فانئوس،

بامداد همین الان را انتخاب کنید و انتخاب کنید در چارچوب رقبا های لالیگا، بارسلونا در فینال لحظات به ۱ بازگشت خارق العاده مقابل لوانته انگشت کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور شد همراه خود نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی برسد.

لوک دیونگ کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند مدت ها غیبت به بارسلونا بازگشته بود، در دقیقه ۹۲ سودآور شد برای ژاوی گلزنی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید لقب رسانه های اسپانیایی را به شخصی اختصاص دهد.

اسپورت همراه خود تخلیه تصویری اجتناب کرده اند گابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دایونگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت گیمرها بارسلونا عنوان «حماسه» را بر روی جلد به شخصی اختصاص داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی ژاوی مقابل لوانته را خوب پیروزی غول پیکر توضیح دادن کرد.

روزنامه کاتالان تفریحی بارسلونا را حلقه دار کننده توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سه ضربه حریف صحبت کرد. این مقدماتی بار در گذشته تاریخی فوتبال است کدام ممکن است خوب خدمه در یک واحد تفریحی سه پنالتی مقابل بارسلونا می برد. ۲ ضربات پنالتی لوانته تغییر به گل شد با این حال یکی اجتناب کرده اند آنها توسط تراستینیون به ثمر رسید.

اسپورت نوشت: اوبامیانگ بازگشت را تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس پدرش را انتخاب کنید و انتخاب کنید دی یونگ بارسلونا را برای خوب برد ارزشمند به جلو هل داد.

لوک دیونگ در صفحه خصوصی شخصی به این گل پاسخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشت: ادای احترام به دنیای فوتبال بافت خوبی است.

موندو دپورتیوو در جلد بی نظیر شخصی به ادای احترام به مهاجم هلندی بارسلونا نوشت: “لوک خوش چشم انداز!”

موندو نوشت: مهاجم هلندی در دقیقه ۸۴ وارد پایین شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند ۸ دقیقه توانست آینده مسابقه را تنظیم دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد تفریحی حلقه دار کننده بارسلونا را برد. این مسابقه ۳ پنالتی بود. تراستینیون اولین تفریحی کامبک را همراه خود خوب ضربه پنالتی تحریک کردن کرد کدام ممکن است همراه خود اوبامیانگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدرش به تصویب رسید.

بارسلونا در ۶ دقیقه پایانی فصل جاری ۱۵ گل به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فینال لحظات سودآور شد نتیجه مسابقه را تنظیم دهد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حضور ژاوی مقابل آلاوس، اسپانیول، الچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوانته، این خدمه در دقایق پایانی نتیجه تفریحی را تنظیم داد به همان اندازه نماد دهد به همان اندازه فینال دوم به امتحان شده برای گلزنی یکپارچه خواهد داد.

انتهای پیام/