لیگ قهرمانان آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید الغرافه متنوع الحدید در صدر جدول گروه C شدند


به آگاه فانئوس،

گروه های الغرافه قطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها الاهلی امارات صبح در این زمان (جمعه) در فینال تفریحی خارج اجتناب کرده اند خانه اجتناب کرده اند گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ در ورزشگاه ملک عبدالله جده به مصاف هم رفتند کدام ممکن است این دیدار همراه خود نتیجه خوب بر خوب به نوک رسید. همخوانی از گرفتن. قیمت

سوفیان هانی در دقیقه ۴۴ دروازه بچه ها الاهلی را باز کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیکلاس کوردوبا در دقیقه ۱ + ۹۰ گل جذب می کند مشاور امارات را به ثمر رساند.

گروه الغرافه آندره آ استرامیونه همراه خود این جذب می کند ۵ امتیازی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ۵ امتیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفاضل گل بیشتر نسبت به فلز جای مشاور کشورمان در صدر جدول گروه C را گرفت. شباب الاهلی نیز همراه خود سه امتیاز در کلاس سوم جدول گروه باقی ماند.

سعید عزت الله ۹۰ دقیقه همراه خود بلوز الغرافه در پایین ماند را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمد نورالله به همان اندازه دقیقه ۶۶ در مخلوط کردن بی نظیر بچه ها الاهلی حضور داشت با این حال شناسایی مهدی قائدی در لیست ۱۸ نفره گروه ملی دیده نشد. امارات متحده عربی

در همین دیدار نیروی اثیری عراق مقابل بچه ها عربستان صف آرایی کرد کدام ممکن است این دیدار نیز همراه خود جذب می کند انفرادی به نوک رسید. رودریک میلر در دقیقه ۶۸ برای نیروی اثیری گلزنی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حسین القحطانی در دقیقه ۹۰ + ۶ به جذب می کند رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید الشباب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی اثیری به همین ترتیب همراه خود امتیازهای هفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ امتیاز اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم را به شخصی اختصاص دادند. در جدول گروه دوم جزیره امارات را انتخاب کنید و انتخاب کنید بمبئی سیتی هند همراه خود سه امتیاز در کلاس های سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارم گروه ۲ قرار دارند.

انتهای پیام/