لیگ قهرمانان اروپا| یوونتوس همراه خود تعویض طلایی آلگری به پیروزی رسید/ چشمک بانوی پیر به لیگ قهرمانان


به گزارش وانانیوز، 

در فینال تفریحی اجتناب کرده اند هفته سی‌را انتخاب کنید و انتخاب کنید‌چهارم سری A ایتالیا، عصر قبلی (دوشنبه) اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران گروه فوتبال یوونتوس میهمان ساسولو بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در طولانی مدت میزبان شخصی را همراه خود نتیجه ۲ بر خوب شکست داد. یووه در حالی سه امتیاز این تفریحی را اجتناب کرده اند آن شخصی کرد کدام ممکن است گل اول را هم بدست آمده کرده بود.

گل نخست تفریحی در دقیقه ۳۸ توسط جاکومو راسپادوری مهاجم ملی‌پوش ساسولو به ثمر رسید. پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی یوونتوس با این حال همراه خود گلزنی در دقیقه ۴۵ نگذاشت تیمش بازنده به رختکن برود. در نیمه دوم هم مویزه کین مهاجم تعویضی بانوی پیر کدام ممکن است ماسیمیلیانو آلگری او را در دقیقه ۶۷ غیر از‌ آلوارو موراتا به میدان فرستاد، ۲ دقیقه به نوک مسابقه گل دوم را برای بیانکونری به ثمر رساند.

یوونتوس همراه خود این گل نوزدهمین برد فصلش را کسب کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ۶۶ امتیاز شکاف شخصی را همراه خود رم کلاس پنجمی به هشت امتیاز افزایش داد به همان اندازه اجتناب کرده اند محیط امنیتی نسبتاً خوبی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برخوردار باشد.

در جدول کلاس‌بندی سری A گروه فوتبال میلان همراه خود ۷۴ امتیاز در صدر است، اینتر همراه خود خوب تفریحی کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۲ امتیاز در کلاس دوم قرار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناپولی ۶۷ امتیازی هم کلاس سوم را به شخصی اختصاص داده است.

انتهای پیام/