ماجرای عجیب ناپدری از قتل دختر ۶ ساله / سرقت PS4 با کلت و کلاشینکف – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


خبرگزاری بیشتر، گروه جامعه: او داستان دوستی عمه اش را گفت خرس ها من افتادم، او می خواست از بچه محافظت کند، اما به طور تصادفی دختر را کشت. سعید ۲۶ ساله است و از روز قتل به من می گوید: «از سر کار به خانه آمدم، خیلی خسته بودم و عصبی بودم، چند بار به او تذکر دادم که بیرون نرود چون ۶ سال است که کوچه خطرناک است. -دختره ولی اون “روزی که رسیدم خونه دیدم تو کوچه داره بازی میکنه. عصبی شدم و با نیزه کباب زدم.”

تعجب کردم که چرا آن بچه را دخترم خطاب نمی کند تا اینکه بگوید: «بهاره دختر من نبود، دوست دختر من بود، خانواده پدرم بود. اش اصلا قبولش نکردند و گفتند نوه ما نیست اما خیر میدانم چرا می خواستند او را از ما بگیرند، به همین دلیل روی رفتن به خیابان بهاره حساس بودم.»

ناپدری عجیب از قتل دختر 6 ساله می گوید / سرقت PS4 با کلت و کلاشینکف

می خواستم از ادامه روز قتل، گرمای هوا برایم بگوید اش و سر خود را با هر دو دست ثابت نگه دارید Mi قرآنچند نفس عمیق کشید و به انتهای صندلی صبح در کلانتری آگاهی خیره شد و گفت: «اول از همه بگم مواظب معصومه و بهاره وظیفه من بود.» از هوش رفتم. بلافاصله کودک را به کلینیک برد و در آنجا کمی معاینه شد و او گفت که باید به بیمارستان برود. او یک روز بستری شد، اما پس از آن مرد.»

سعید که کارش ساخت کابین آسانسور است از کاری که کرده پشیمان است. Mi بیم نام، با وجود اینکه معصومه به من گفته خوشحال است، زیرا مطمئن است که نمی‌خواستم دخترش را از روی عمد بکشم، اما عذاب وجدان مرا رها نمی‌کند.

سرقت موتور سیکلت برای پرداخت هزینه مواد مخدر

ابتدا وقتی در حیاط پلیس آگاهی تهران بزرگ می شدم، جذب موتورسیکلت های پارک شده در کنار ماشین ها شدم. به سراغ متهم و افسر مورد نظر رفتم. برده بود و چشمانش را بست.

مدیر پرونده اش وی گفت: همه سرقت ها را خودش انجام می داد. مالخر من یک همدست دارم از متهم می پرسم تو تنهایی دزدی کردی.

از این به بعد روزش معلوم است معتاد است، سرش را بلند می کند و می گوید: نه، نترسیدم، می رفتم پارکینگ ها و زنجیر موتورها را می شکستم و بعد کسری موتورها را می دزدیدم. یک ثانیه، اما من یک چکش با خودم می بردم. “یکی زحمتش را داد که با آن چکش او را بزند.”

فرهاد ۳۰ ساله است و ادعا می کند که موتور سیکلت را فقط برای مصرف مواد مخدر دزدیده است. از او می پرسم هزینه سرقت موتورسیکلت چقدر است که می گوید: موتوری را دزدیدیم و به فروشنده دادیم و او یک هفته به من لوازم رایگان داد. Mi متهم گفت: اگر می خواهید سرقت را جدی بگیرید به راحتی می توانید روزی ۱۰ موتور سیکلت بدزدید!

لوازم جانبی تقلبی

در خبرها خوانده بودم که اخیرا مجرمان وارد بازار قطعات تقلبی خودرو شده اند و و بدون توجه به اینکه جان مردم را به خطر می اندازند، به دنبال کسب درآمد و کسب درآمد از این راه هستند، گفت: از اطلاعات تهران بزرگ در مورد این قسمت ها سوال کردم. ۹ نفر در قالب یک باند اقدام به جعل برچسب کارخانه های معروف داخلی و چسباندن آنها به قطعات تقلبی کردند.

ناپدری عجیب از قتل دختر 6 ساله می گوید / سرقت PS4 با کلت و کلاشینکف

اما بازپرسان پلیس با اطلاعات کامل در مورد بازار قطعات خودرو، توانستند باند را قبل از پرتاب یک قطعه شناسایی و دستگیر کنند.

خرید PS4 با کلت و کلاشینکف

یک واحد PS4 با چندین تپانچه و یک کلاشینکف روی میز قرار داشت. افسر پرونده گفت: سه پسر که ممکن است کمتر از ۳۰ سال نداشته باشند، به عنوان متهم در کنار میز ایستادند. وقتی وارد خانه شدند، او را با کلت و کلاشینکف تهدید کردند و بدون پرداخت پول PS4 را با خود بردند.»

به سمت سه تا می روم، انگشتان نازک و کشیده ای دارند و سعی می کنند صورت را با دستانشان بپوشانند، واسطه می گوید: جوری خبر بنویس که هیچکس ما را نشناسد، کارمان حساس است! رفتارشون برام جالبه فکر میکنن آدم مهمی هستن! می خواهم توضیح دهند که چگونه کار می کنند، صحبت می کنند، چند جمله اول شخص می گویند و چند جمله دوم شخص، نتیجه حرفشان این است که چون معدن کار این غیرقانونی است و PS4 وسیله ای برای رسیدن به هدف نیست. آنها فکر می کردند که اگر دزدی کنند، کسی برای شکایت نمی رود، اما نمی دانستند که کمتر از یک هفته دیگر توسط پلیس دستگیر می شوند.

ناپدری عجیب از قتل دختر 6 ساله می گوید / سرقت PS4 با کلت و کلاشینکف

پرونده طرح دوم کشف در سال ۱۴۰۱ به نتیجه رسید

پرونده دومین نقشه کارآگاهی در سال ۱۴۰۱ با دستگیری ۳۴۲ محکوم پناهجو، قاتل، سارق مسلح، متجاوزان به عنف و جعل به نتیجه رسید. به گفته سردار رحیمی، ۷۷ نفر از این افراد سارقانی بودند که در این سرقت شرکت داشتند مهم مثل گوشی قاپی و اجبار شرکت کرد. ۶۱ نفر در سرقت، ۵۹ نفر در سرقت خودرو و موتور سیکلت، ۸۹ نفر جعل و کلاهبرداری و ۲۹ نفر در قتل و سرقت نقش داشتند.

در این مرحله از طرح کاشف اما ۲۷ محکوم پناهنده که به مرخصی از زندان آمده بودند و پس از پایان مرخصی به زندان بازنگشته بودند، دستگیر شدند. و و ۸ باند سرقت، ۱۹ باند سرقت خودرو، ۷ باند کلاهبرداری، ۵ باند سرقت مسلحانه شناسایی و منهدم شدند.