ما نخواهیم شد به قرعه کشی راضی باشیم / ما برای همه رقبای شخصی احترام زیادی قائل هستیم


به مشاوره فانئوس،

لیونل اسکالونی در پاسخ به جذب می کند عصر قبلی در قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل قطر همراه خود عربستان، مکزیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لهستان ذکر شد: نخواهیم شد اجتناب کرده اند این قرعه شکایت کنیم اما نخواهیم شد راضی باشیم. در نظر گرفته شده می کنیم در جام جهانی قطر می توانیم گروه خوبی داشته باشیم اما برای همه رقبای شخصی احترام زیادی قائل هستیم.

وی افزود: اجتناب کرده اند تذکر تاریخی مکزیک حریفی است کدام ممکن است همه وقت برای ما دردسرساز {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یکی اجتناب کرده اند دیدارهایمان تفریحی a فوق العاده ای مقابل ما به حاضر گذاشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام در وقت اضافه پیروز شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی فوق العاده سختی بود. مکزیک سابقه خوبی در حضور در جام جهانی دارد.

سرمربی آرژانتین کسب اطلاعات در مورد تولید دیگری رقبای شخصی در جام جهانی ۲۲ نیز خاطرنشان کرد: لهستان خدمه سراسری خوبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناسایی شده است ای است. با توجه به عربستان هم در مرحله انتخابی برتر بود. شاید آنها محکم ترین خدمه گروه نباشند، اما از یک راه یا دیگری خدمه خونه به خونه خواهند بود، از این دیدار در بهترین ورزشگاه قطر همراه خود قابلیت ۸۰ هزار تماشاگر برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مستعد ابتلا به مملو اجتناب کرده اند هواداران عرب {خواهد بود}.

انتهای پیام/