ما پوگبا را تا ژانویه از دست دادیم/ PSG بزرگترین رقیب برای قهرمانی در اروپا است


به گزارش وانانیوز،

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (سه شنبه) شاگردانش در خانه پاری سن ژرمن در هفته اول مرحله گروهی، درباره آخرین وضعیت بانوی پیر صحبت کرد. لیگ قهرمانان اروپا ساعاتی پیش مشخص شد که پل پوگبا، هافبک فرانسوی یووه به دلیل درمان نامناسب زانو زیر چاقوی جراح قرار گرفته و حداقل ۶ هفته در خانه خواهد بود. آنخل دی ماریا، دیگر هافبک یوونتوس نیز به دلیل مصدومیت در دیدار روز شنبه مقابل فیورنتینا نتوانست به پاریس برود و مقابل تیم سابقش بازی کند.

آلگری درباره آخرین وضعیت تیمش به خبرنگاران گفت: لئاندرو پاردس و دی ماریا بازیکنان فوق العاده ای هستند. آنها از نظر فنی و تاکتیکی کمک زیادی به ما خواهند کرد و از آمدن به یوونتوس خوشحال هستند. در بازی مقابل اسپتیا (هفته اول) تصمیم گرفتم از دی ماریا استفاده کنم زیرا تیم به او نیاز داشت. او بهتر می شود، اما فکر نمی کنم دلیلی برای تشدید مصدومیت وجود داشته باشد. ما باید دماریا را ۱۰۰% برای چند بازی بعدی آماده نگه داریم. پوگبا؟ ما باید واقع بین باشیم. او تا ژانویه برنمی گردد.

آلگری درباره دیدار مقابل پاری سن ژرمن نیز گفت: فردا در گروهی کار را آغاز می کنیم که حداقل ۱۰ امتیاز برای صعود لازم است. بازی فردا از نظر فنی زیبا و سرگرم کننده خواهد بود. هیجان برای چنین بازی هایی همیشه متفاوت است. حتی شرکت در چنین بازی هایی باعث افتخار است و می خواهیم از این فرصت نهایت استفاده را ببریم. ما با یک حریف قدرتمند روبرو هستیم، یکی از قدرتمندترین ها در واقع. به نظر من پاری سن ژرمن شانس اول قهرمانی است، بنابراین باید برای چنین حریفی آماده شویم. هدف ما صعود به مرحله بعد است و از آنجا همه چیز فرق می کند و باید قدم به قدم پیش برویم. اولین چیزی که باید در آن پیشرفت کنیم این است که پس از قرار گرفتن در مقابل حریف، حملات خود را متوقف نکنیم.

سرمربی یوونتوس در پاسخ به این سوال که چه بازیکنانی فردا شب مقابل پاری سن ژرمن بازی خواهند کرد، تاکید کرد: بونوچی، ولاوویچ، رابیوت و پرین تنها کسانی هستند که مطمئنم فردا به میدان می روند. برای بقیه هنوز تصمیم نگرفتم باید برای بازی‌ای آماده شویم که مالکیت توپ زیادی در اختیار نداریم. بنابراین وقتی توپ را به دست می آوریم باید به بهترین نحو کنترل کنیم. با این حال باید خونسردی خود را حفظ کنیم و طبق برنامه ادامه دهیم.

دیدار پاری سن ژرمن و یوونتوس از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود.

انتهای پیام/