مبلغان استان ایلام آماده تنویر افکار عمومی و تأثیرگذاری بر افکار عمومی هستند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدعلی نجفی صبح دوشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی ایلام اظهار داشت: سازمان نیروی انتظامی در خط مقدم است.

وی افزود: اگر باب شهادت در جای دیگری بسته شود ولی در سازمان پلیس فرصت شهادت وجود دارد و این به دلیل اخلاص افسران پلیس است برمی گرداند.

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان ایلام تصریح کرد: مردم قدردان زحمات نیروی انتظامی هستند و این قدردانی در مواقع فتنه بیشتر نمود پیدا می کند.

با اشاره به کتاب «دروغگوی گیتس آمین” بنابراین: با توجه زیرا نویسنده این کتاب یک شخص است ایلامی ممکن است از ظرفیت این کتاب به شکل گیری تصویر ذهنی افراد نسبت به آن کمک می کند ناامنی سود خواننده این کتاب به وضوح فهم میکند در صورت تضعیف قدرت قهری و حکومت مرکزی چه جنایات و لطمات جبران ناپذیری به ملت پادشاهی خواهد بود

وی ادامه داد: از زحمات نیروی انتظامی کشور قدردانی و اعلام می کنیم جامعه مبلغان استان آماده همکاری با شما در جهت آموزش و اقناع افکار عمومی هستند.

نجفی افزود: نزدیک ایجاد امنیت نیازمند یک ذهن باز است صبر با جوانانی که برایشان گره ذهنی است با وقت حرف زدن و حرف زدن است تا یقین افکار و آرامش روحی بر همه اقشار جامعه حاکم شود.

رئیس پلیس ایلام با تشکر از اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: مفتخریم که این گردهمایی در فعالیت های فرهنگی موثر است.

کاپیتان شجاع القاصی مهر افزود: شاید تا راهپیمایی روز جمعه ایلام این موضوع در ذهن معاندین باشد. اندیشه آنها قبول کردند که همه با ما هستند، ولی وقتی سیل عظیم مردم را دیدند، شوکه شدند حال حاضر مردم در محل، آتش فتنه فروکش کرد.