مجارستان ارزش سوخت روسیه را به روبل صنوبر می تدریجی | اطلاعات ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان“منقضی شدن سیگاروزیر امور خارجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روابط خارجی مجارستان روز چهارشنبه ادعا کرد کدام ممکن است کشورش برای مکان یابی راه حلی فنی برای موضوع صنوبر پول سوخت روسیه به روبل امتحان شده می تدریجی.

وزیر امور خارجه مجارستان در {پاسخ به} سوالی کسب اطلاعات در مورد صنوبر سوخت به روبل ذکر شد کدام ممکن است کشورش باید «اولین تلاش شخصی را برای صنوبر انجام دهد». گازپروم“در طولانی مدت ماه غیر مستقیم راه رفع های فنی در جاری بازرسی است.

کیارتو وی علاوه بر این ذکر شد کدام ممکن است مجارستان برای انتخاب گیری با اشاره به صنوبر ارزش سوخت روسیه همراه خود مسکو تصمیم خواهد گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ قصدی برای تقلید اجتناب کرده اند کشورهای تولید دیگری هر دو ترک در مخالفت با فشارهای مدیریت اتحادیه اروپا ندارد.

پیش اجتناب کرده اند این، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه آرزو کرد صنوبر پول سوخت به کشورهای غیردوست به روبل شده بود. پوتین علاوه بر این به مقامات اصل داد به همان اندازه دستورالعملی برای اصلاح قراردادهای فعلی صادر تدریجی گازپروم من می خواهم ارائه می دهیم می دهم.