مدرسه انقلاب محلی برای آشنایی دانش‌آموزان با ارزش‌ها است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد لطیفی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم اختتامیه مدرسه انقلاب در گیلان با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید از تمام فرصت‌های خود به نحو احسن استفاده کنند، بیان داشت: روزهای عمر تکرار نشدنی است و باید از فرصت‌هایی که در اختیار داریم برای رشد و تعالی خود و جامعه استفاده کنیم.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گیلان با اشاره به اینکه دانش آموزان باید منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: رهبری از دانش آموزان خواستند که در مدارس همچون غریق نجات عمل کنند یعنی همه جانبه مسلح باشند.

وی با بیان اینکه در مدرسه انقلاب به دنبال ایجاد ارتباط و دوستی بین دانش آموزان با افکار و عقاید مختلف هستیم، افزود: مدرسه انقلاب محلی برای کمک آشنا کردن دانش آموزان با ارزش‌های انقلابی و دینی است.

لطیفی با اشاره به اجرای عملیات لشگر فرشتگان، عنوان کرد: این عملیات سرنوشت ما را مدیریت می‌کند و باید کاری برای زنده نگه داشتن یاد و راه شهدا انجام دهیم.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گیلان با تاکید بر احترام به خانواده شهدا، گفت: اگر این احترام با اعتقاد باشد بازخورد خوبی برای شخص در زندگی خواهد داشت.

در پایان این مراسم از تعدادی از خانواده‌های شهدا تقدیر به عمل آمد و منتخبان هر رشته مدرسه انقلاب نیز معرفی شدند.