مدیرعامل پرسپولیس پیگیر سوالات پزشکی این پیشکسوت از سرخ پوشان + تصویر


به گزارش خبرگزاری فارس، رضا درویش امروز به همراه محمود خوردبین به منزل بیوک وطن خواه رفت تا ضمن عیادت با وی با وی دیدار و گفتگو کند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد مشکلات پزشکی پیشکسوتان پرسپولیس نیز جویا شد. فرض بر این است که پیگیری های لازم در این رابطه انجام شود. در این جلسه همچنین حاضران به مرور خاطرات گذشته پرداختند و از بزرگان پرسپولیس یاد شد.

رضا درویش پیشکسوتان پرسپولیس مانند بیوک وطن خواه و محمود خوردبین را سرمایه های ارزشمند پرسپولیس و مایه مباهات فوتبال ایران دانست.

مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: در زمانی که بزرگانی چون آقای وطن خواه فوتبال بازی می کردند بیشترین تفریح ​​و سرگرمی در بین مردم ایران فوتبال و ورزش بود. مردم و هواداران از پیروزی های این قهرمانان خوشحال شدند. وطن خواه و یارانش خاطرات خوشی را برای هواداران پرسپولیس و در کل برای مردم ایران رقم زدند.

در این دیدار از محمود خوردبین به عنوان فردی که هرگز به تیم دیگری نرفته بود به عنوان یکی از شناسنامه های پرسپولیس یاد شد.

خوردبین گفت: بیش از ۵۰ سال با عناوین و مسئولیت های مختلف به پرسپولیس خدمت کردم و این افتخار را داشتم که شاگرد بیوک وطن خواه که مربی اصلی ام بود باشم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید