مراسم تشییع پیکر شهیدان «کمندی» و «معصومی» در تهران برگزار می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: مراسم تشییع پیکر شهید سرلشکر پاسدار امیر کمندی و شهید سید فرید معصومی فردا همزمان با راهپیمایی محکومیت جنایت استکبار در حرم مطهر حضرت شاهچراغ برگزار می شود. (ص) در تهران و از دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب.

وی در ادامه بیان کرد: شهدا با فداکاری مثال زدنی خود در راه دفاع از ایران اسلامی، زنان و دختران این دیار در راستای اتحاد و همبستگی در برابر جنایتکاران و تجزیه طلبان ایستاده اند و نقشه های آنان را نقش بر آب کرده اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: امروز دشمنان سعی دارند جوانان را از کانون های دینی و بی اعتمادی آنان به یاران نظام دور نگه دارند.

عضو شورای معاونین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان داشت: فردا جمعه ۶. آبان ۱۴۰۱ بعد از نماز مذهبی و سیاسی جمعه تهران و در حاشیه تظاهرات محکومیت جنایت. استکبار در حرم مطهر حضرت شاه چراغ (علیه السلام) پیکر سرگرد شهید امیر کمندی که در جریان اغتشاشات غرب تهران تشییع شده بود به شهادت رسید و شهید سید فرید معصومی از شهدای مدافع حرم. حادثه تروریستی شیراز که به شهادت رسید انجام می شود.

محمودی تصریح کرد: مردم بصیر و انقلابی تهران با حضور در این مراسم معنوی سیلی بر دهان دشمنان خود خواهند زد و در این مراسم اهل بیت(ع) به مدیحه سرایی خواهند پرداخت.

یادآور می شود، در پی حمله شب گذشته عده ای از فتنه گران به مدافعان امنیت، سرگرد پاسدار امیر کمندی در حین انجام ماموریت ایجاد امنیت و ایستادگی در مقابل فتنه گران به شهادت رسید.

لازم به ذکر است سید فرید معصومی دارای مدرک دکتری مکانیک که برای پیگیری پروژه های صنعت برق به شیراز رفته بود در زیارت حضرت شاهچراغ (ع) به شهادت رسید.