مربی دارای مجوز تغذیه دقیق: نیکولاس گان


با آرنولد شروع شد.

هنگامی که او در آرژانتین بزرگ شد ، فیلم های آمریکایی زیادی را تماشا کرد و مانند بسیاری از نوجوانان در دهه 1990 ، از خود ترمیناتور الهام گرفت.

گان پوسترهای آرنولد شوارتزنگر را به دیوار آویزان کرد و با دوستانش به ورزشگاه رفت و مکمل ها و تکنیک های ورزشی را صحبت کرد.

او سعی کرد هر چه می تواند در مورد “تمام پل علم” ، به قول گان ، بیاموزد.

این اشتیاق دوام آورد و در دانشگاه مورد توجه گان قرار گرفت. او “مجوز یک تغذیه” (تقریباً مشابه یک متخصص تغذیه ثبت شده در ایالات متحده) را به پایان رساند و پس از مدت کوتاهی به عنوان مربی شخصی ، سالها به عنوان رئیس خدمات غذایی در چندین بیمارستان کار کرد. او توضیح می دهد: “اما من همیشه به ترکیب بدن بیشتر از کارهای بالینی علاقه داشتم.”

در همان زمان ، او و همسرش اشتیاق خود را برای ماجراجویی و سفر کشف کردند. و هنگامی که گان 35 ساله بود ، تصمیم گرفتند به نیوزلند بروند ، یک کشور گرم و انگلیسی زبان که آنها را دوست داشتند.

این فقط یک مشکل بود: انجمن تغذیه نیوزلند – سازمانی که گان می خواهد در آنجا به عنوان متخصص تغذیه ثبت نام کند ، تجربه خارجی را نمی پذیرد. او باید همه چیز را از نو شروع کند و احتمالاً سال ها طول می کشد تا مراجعش بازگردانده شوند.

گان ترجیح داد مربیگری را به صورت آنلاین شروع کند ، بنابراین در یک هیئت مدیره با شرایط کمتری ثبت نام کرد و اشتیاق خود به عضله را به یک طاقچه قابل فروش تبدیل کرد.

امروزه ، تجارت مربیگری Gunn ، Stamina Holistic Nutrition ، بر ارائه خدمات به زنان و مردان بین 35 تا 50 سال متمرکز است ، که به آنها کمک می کند تا هم از نظر زیبایی و هم از نظر سلامتی عضله بسازند.

تنها در دو سال ، او از مشاوره یک به یک با مشتریان به مربیگری ده ها نفر آنلاین تبدیل شده است. او به تازگی دو کارمند جدید استخدام کرده است و می بیند که شرکت از اینجا به صورت تصاعدی رشد می کند.

گان می گوید: “من نه تنها به مشتریان خود ، بلکه به سایر متخصصان تغذیه و مربیان نیز کمک می کنم تا در مورد توسعه این تجارت آموخته باشم.”

آیا می خواهید همه جزئیات را بدانید؟ او اینگونه به وقوع پیوست.

نیکولاس گان ، مربی دارای مجوز تغذیه دقیق

چرا تصمیم گرفتید گواهی تغذیه دقیق را دریافت کنید؟

سیستم اعتباربخشی کسب و کار نیوزلند با سیستم آرژانتین متفاوت است. اما این تنها بخشی از داستان است.

گان چند سال قبل از راه اندازی یک شرکت مربیگری در کشور جدیدش به مسافرت رفته بود. بنابراین او تصمیم گرفت که دانش تغذیه ای (و مربیگری) خود را تقویت کند.

“من می دانستم که برای از بین بردن زنگ زدگی به یک دوره نیاز دارم. در تحقیقاتم پیدا کردم دارای گواهی تغذیه دقیقبه این مقاله از نظر علمی ، آنلاین در دسترس بود و نظرات خوبی داشت – از جمله سایر متخصصان تغذیه و تغذیه. ”

گان انتظار یک بروزرسانی ساده را داشت و از اینکه چقدر اطلاعات در این دوره برای او جدید بود شگفت زده شد.

“وقتی وارد این کار شدم ، متوجه شدم که چیزهای زیادی وجود دارد که من نمی دانم. به خصوص نکات مربوط به ترکیب بدن – من آن را در دانشگاه یاد نگرفتم. ”

عنصر جدید دیگر: تغییر روانشناسی.

“در CAC من با روانشناسی تغییر آشنا شدم. دوباره ، من یک یا دو دوره در دانشگاه گذرانده بودم اما هرگز تا این حد عمیق نرفته بودم. و این واقعاً مهمترین بخش مربیگری است. ”

(آیا می خواهید اطلاعات مربوط به سلامتی ، تغذیه و مربیگری را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید؟ در خبرنامه هفتگی رایگان ما ثبت نام کنید ، باهوش ترین مربی اتاق.)

بر فراز 150،000 دارای مجوز از متخصصان بهداشت و تناسب اندام

تا 30 درصد در بهترین برنامه های آموزشی کسب و کار صنعت صرفه جویی کنید

درک عمیق تری از تغذیه ، قدرت مربیگری آن و توانایی تبدیل این دانش به یک تمرین مربی پر رونق کسب کنید.

چرا علاوه بر علایق شخصی خود ، در عضله سازی نیز تخصص دارید؟

البته وقتی پوسترهای آرنولد را به دیوار چسباند ، گان به دلیل ظاهر آن علاقه مند به عضله سازی بود.

اما امروزه او به دلایلی که بسیار فراتر از زیبایی است ، حامی عضلات است.

“عضله ، مانند قدرت کلی ، فقط در مورد زیبایی نیست. او می گوید در مورد سلامتی نیز صحبت می شود. “من قبلاً فکر می کردم عملکرد ، زیبایی و سلامت همه چیز جداگانه ای هستند ، اما در واقع همه آنها با یکدیگر همپوشانی دارند.”

وقتی مشتریان Gun عضله سازی می کنند ، او می گوید که نه تنها ظاهر بهتری دارند و بهتر تمرین می کنند ، بلکه احساس بهتری دارند ، بهتر می خوابند و در محل کار بهره وری بیشتری پیدا می کنند.

“مشتریان به من خواهند گفت:” قبلاً ، من نمی توانستم چیزی را که کمی سنگین بود بلند کنم ، و اکنون می توانم مبلمان خانه خود را دوباره مرتب کنم. ” چیزهایی که در گذشته دشوار یا غیرممکن بودند اکنون امکان پذیر هستند. این واقعا زندگی را تغییر می دهد. “

و بله ، زیبایی شناسی نیز نقش دارد.

گان می گوید: “تغییر ترکیب بدن باعث افزایش اعتماد به نفس در مشتریان می شود.” “برخی از مشتریان من دوباره شروع به رابطه کردند و پس از سالها اعتماد به نفس بسیار کمی شریک زندگی خود را پیدا کردند.”

چالش های معمولی برای مشتریان 30-50 ساله که می خواهند عضله سازی کنند چیست؟

گان می گوید: “در مقایسه با جمعیت جوانتر ، افراد در گروه سنی 30 تا 50 سال به احتمال زیاد از سایر شرایط بهداشتی یا آسیب های قبلی برای کار برخوردار هستند.”

با وجود این جمعیت ، ممکن است برخی تصورات غلط در مورد تغذیه وجود داشته باشد. “

به عنوان مصرف پروتئین

“من متوجه شده ام که مصرف پروتئین در این جمعیت به طور کلی بسیار کم است. آنها نگرانند که رژیم غذایی با پروتئین بالا به سلامت آنها آسیب برساند ، به کلیه های آنها آسیب برساند و غیره. افراد جوان ممکن است ارزش پروتئین را بیشتر بدانند ، اما افرادی که در اواخر 30 یا 40 سالگی هستند ممکن است هنوز شک کنند. ”

با وجود این تفاوت ها ، گان می گوید که اصول اساسی تغذیه – مانند خوردن غذاهای کامل ، پروتئین بدون چربی ، چربی های سالم ، کربوهیدرات های هوشمند و سبزیجات – هنوز هم کاربرد دارد.

و البته اینجاست که مربیگری مطرح می شود.

آیا این روزها زنان بیشتری به عضله سازی علاقه دارند؟

گان می گوید: “قطعا”.

او به این باور رایج اعتقاد دارد که وزنه زدن به طور خودکار شما را “حجیم” می کند ، اما فکر می کند که این امر بسیار تغییر خواهد کرد.

“زنانی که با آنها صحبت می کنم اهمیت بلند کردن وزنه را می دانند. آنها می دانند که اگر آنها نمی خواهند بلند کردن آنها را بزرگ نمی کند. و مطمئناً ، شاید آنها می خواهند بهتر به نظر برسند – اما بیشتر از همه ، آنها می خواهند قوی تر باشند. ”

در نیمه دوم جمعیت شناسی سن او (50-40 سالگی) ، تأکید بر سلامتی افزایش می یابد.

گان می گوید زنانی که در دوران یائسگی یا یائسگی هستند می خواهند با بالا رفتن سن ، توده عضلانی خود را حفظ کنند ، سطح کل انرژی خود را حفظ کنند ، از پوکی استخوان جلوگیری کرده و از سلامت عمومی خود محافظت کنند.

چه می گویید به مربی ای که قصد دارد تجارت خود را روی یک بازار تخصصی متمرکز کند؟

گان می گوید: “قطعاً ارزش انجام آن را دارد.” “اول از همه ، من دریافتم که داشتن یک طاقچه واقعاً در مورد بازاریابی و متفاوت بودن از یکدیگر مفید است.”

گان می گوید تجارت او به طور مداوم در حال رشد است.

او می گوید: “این امر به من اطمینان بیشتری در تخصص من می دهد.” “وقتی گواهینامه PN گرفتم ، متوجه شدم برخی از چیزهایی که یاد گرفته ام منسوخ شده است. اکنون ، هر بار که توصیه می کنم یا یک پست وبلاگ می نویسم ، احساس خوبی نسبت به آنچه باید بگویم احساس می کنم. من می توانم با اطمینان بگویم که چیزهای خود را می دانم. ”

اگر مربی هستید یا می خواهید …

یادگیری راهنمایی مشتریان ، بیماران ، دوستان یا اعضای خانواده از طریق تغذیه سالم و تغییر شیوه زندگی – به روشی که متناسب با بدن ، ترجیحات و شرایط منحصر به فرد آنها باشد – هم هنر است و هم علم.

اگر می خواهید در مورد هر دو بیشتر بدانید ، در نظر بگیرید دارای گواهینامه تغذیه دقیق سطح 1.

دیدگاهتان را بنویسید