مزایای لیپوماتیک برای لاغری و تناسب اندام نسبت به سایر روش ها چیست؟


درمان و از بین بردن چاقی کانونی موضوعی است که مدتهاست توسط بسیاری از پزشکان و بیماران در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است. برای دستیابی به این هدف ، روش های مختلفی پیشنهاد و آزمایش شده است که Reformatic یکی از آنها است. لیپوماتیک یک روش حداقل تهاجمی برای پیکرتراشی و فرم دهی بدن است که نتایج ظریفی به ناحیه درمان اضافه می کند. برخلاف راه لیپوساکشن با یک روش لیپوماتیک که به درستی چربی را از بدن خارج می کند ، لایه چربی که ماهیچه ها را می پوشاند با دقت برداشته می شود تا شکل خاصی از بدن ایجاد شود که بر شکل بدن تأثیر می گذارد. ارتعاشات و ارتعاشات لیپوماتیک چربی را در مکانهای خاصی بدون ایجاد مزاحمت از بین می برد. این روش به زمان بهبودی بسیار کوتاهی نیاز دارد ، اما در سوزاندن چربی نتایج بهتری را به دنبال دارد.

بسیاری از ما وقتی از خود نقاشی می کنیم یک حالت آرامش یافته داریم. در زنان ، این مشکل معمولاً در داخل یا خارج ران ، بالای یا زیر شکم ایجاد می شود. در مردان ، از طرف دیگر ، اغلب به صورت چربی اضافی در کناره ها یا قفسه سینه ظاهر می شود. لیپوماتیک می تواند چربی اضافی ذرات چربی را در مناطقی از بدن که با ورزش یا رژیم غذایی حذف نمی شوند ، حذف کند. این روش مدرن و پیشرفته یک راه مطمئن ، م effectiveثر و دائمی برای بدست آوردن فرم بدن مورد نظر شما با از بین بردن برجستگی ها و چربی های ناخواسته از بدن است. اگر می خواهید وزن خود را به صورت محلی کاهش دهید ، به موارد زیر مراجعه کنید: کلینیک تناسب اندام بزرگ پس از مشورت با پزشک خود و اطمینان از این که این روش برای شما مناسب است ، از خدمات این کلینیک استفاده کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – ۰۲۱۸۸۰۲۵۳۵۰ به من زنگ بزن

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها چیست؟


برخی از فواید و اصلاحات برای لاغری عبارتند از:

 • این یک سیستم ایمن است که بلافاصله پس از رسیدن به بافت غیر چربی متوقف می شود.
 • کبودی کمتر به دلیل بریدگی و تورم.
 • واکنش خوب برای پوست صاف
 • روشی ملایم تر برای بیماران
 • زمان استفاده را کاهش دهید
 • درد کمتر
 • بهبود سریعتر

این روش برای چه کسانی مناسب است؟


لیپوماتیک برای از بین بردن چربی های بزرگ طراحی نشده است و با برخی تغییرات در رژیم غذایی و ورزش روزانه ، تا حدی بهترین عملکرد را دارد. این روش برای ورزشکاران و افراد فعال مناسب است که برای تشکیل و سفت کردن مناطق مقاوم به چربی به کمک نیاز دارند. تزریق چربی با استفاده از چربی شکم به اندازه لیپوساکشن مثر نیست. متقاضیان مناسب برای انجام لیپوساکشن علاوه بر داشتن بدنی تقریباً مناسب باید:

 • بدون سیگار کشیدن در سلامت عمومی باشید.
 • خود را برای انجام جراحی های جزئی آماده کنید.
 • می توانید برای یک دوره بهبودی کوتاه استراحت کنید.
 • آماده باشید تا گام هایی را که باید برای حفظ نتایج بردارید ، بردارید.

قبل از جراحی چه می کنید؟


قبل از عمل جراحی لیپوم ، بیمار با پزشک مشورت می شود و تحت معاینه کامل قرار می گیرد تا سابقه پزشکی عمومی بیمار بررسی شود و وضعیت بیمار ارزیابی شود. در طول مشاوره ، پزشک روش جراحی و نتایج مورد انتظار واقعی را توضیح می دهد و به تمام سوالات و نگرانی های بیمار پاسخ می دهد. پزشک همچنین سایر گزینه های درمانی را در نظر می گیرد و خطرات احتمالی و مشکلاتی را که ممکن است در طول این روش ها با آنها مواجه شوید ، مورد بحث قرار می دهد. عکس های بیمار قبل و بعد از عمل برای ارزیابی بهبود و نتایج جراحی گرفته می شود. در روز جراحی ، آنتی بیوتیک تجویز می شود. ژنهای بعد از عمل مناسب بیمار 2-4 هفته قبل از عمل آماده می شود. تا 6 هفته قبل از جراحی از آسپرین یا داروهای مرتبط با آسپرین استفاده نکنید. تنها داروی بی خطر برای درد ، پاراستامول است. به مدت 6 هفته قبل از عمل از ویتامین E یا جینکو بیلوبا به صورت خوراکی استفاده نکنید.

لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟


ثابت شده است که لیپوماتیک امن ترین روش لاغری موضعی است که برای حذف دقیق مقدار زیادی چربی از تمام نقاط بدن استفاده می شود. روش لیپوماتیک از میله ای به نام کانولا برای از بین بردن بافت چربی با ارتعاش ، چرخش و حرکات ارتعاشی استفاده می کند ، در حالی که به طور ایمن و ملایم بدون آسیب رساندن به بافت های دیگر. کانول از طریق یک برش کوچک در یک منطقه نامشخص در نزدیکی محل درمان وارد می شود. چربی اضافی از طریق کانول با خلاء فشار قوی برداشته می شود. ارتعاش دستگاه باعث آزاد شدن سلول های بنیادی متصل به سلول های چربی می شود. این سلول های بنیادی آزاد شده به روند بهبودی کمک می کند و به نتایج طبیعی و تازه پوست دست می یابد. طراحی خاص کانولا امکان حذف دقیق بافت چربی را حتی در مناطقی که دسترسی به آنها دشوار است ، می دهد. تزریق چربی به برش زیادی در پوست نیاز ندارد ، اما روشی است که با ایجاد سوراخ بسیار کوچکی که از طریق آن می توان کانول را وارد کرد ، جای زخم باقی نمی گذارد. در مقایسه با سایر عمل های جراحی ، از آنجایی که در حین جراحی هیچ برشی ایجاد نمی شود ، پس از عمل هیچ زبری یا ناهمواری روی پوست باقی نمی ماند و پوست صاف می شود. علاوه بر این ، ایمن ترین و به روزترین فناوری لیپوماتیک برای اکثر کاربردها تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیماران می توانند فعالیت های روزمره خود را از روز بعد از عمل از سر بگیرند.

بعد از عمل پیوند چربی به چه مراقبت هایی نیاز است؟


بسیار طبیعی است که بیمار هنگام برخاستن از حالت خوابیده یا نشسته احساس سرگیجه و سنگینی کند. بیماران باید انتظار داشته باشند که مقدار زیادی ماده بی حسی از محل برش 24-48 ساعت پس از عمل تخلیه شود. این مقدار در بیماران مختلف متفاوت است. به طور کلی ترشحات بیشتر کبودی و تورم کمتری دارد. برش های کمتری در بیماران وجود دارد ، اما ترشحات ممکن است تا یک هفته طول بکشد. اگر مایع قرمز باشد ، حدود 1٪ خون و بقیه حاوی مایعات بیهوشی و داخل بافتی است. توصیه می شود از پدهای مخصوص برای بانداژ محل قطع عضو استفاده کنید. این پدها باید دو بار در روز تعویض شوند تا از عفونت جلوگیری شود. تفنگ را می توان برداشته و روز بعد از عمل تمیز کرد. دوش کوتاهی بگیرید ، بانداژ را عوض کنید و در حالی که خیس هستید گاز بپوشید. سپس آن را با سشوار خشک کنید. برای جلوگیری از چروک شدن ، اسلحه را در خشک کن قرار ندهید. حمام های طولانی یا وان های داغ نباید تا 3 هفته بعد از عمل استفاده شود. در هفته اول ، ژن ویژه باید 24 ساعت بعد از عمل پوشیده شود ، فقط در زیر دوش قابل برداشتن است و در هفته دوم ، باید 12 ساعت در روز پوشیده شود. داروهای تجویز شده بعد از جراحی را تجویز کرده و قبل از جراحی آماده کنید. پانادین وجود دارد که می توان آن را هر 4 ساعت یکبار مصرف کرد و آنتی بیوتیک هایی که می توان صبح ها بعد از عمل و در صورت وجود درد بعد از جراحی مصرف کرد. بیمار باید یک دوره آنتی بیوتیک را تکمیل کند. وعده های غذایی محدود نمی شود. مقدار زیادی مایعات شفاف بنوشید. پزشکان به بیماران توصیه می کنند که روزانه 8 لیوان آب بعد از جراحی بنوشند. وقتی ترشحات متوقف شد ، مقدار کمی وازلین را روی زخم بمالید. اگر تفنگ روی محل برش اعمال شده است ، آن را با مشمع کف اتاق بپوشانید.

آیا عواقب این اقدام همچنان ادامه خواهد داشت؟


لیپوماتیک می تواند شکل و هماهنگی صحیح بدن را ایجاد کند ، اما نمی تواند از تجمع چربی در آینده جلوگیری کند. برای حفظ نتایج باید از یک سبک آهنگ زنگ سالم استفاده کنید. حفظ وزن مناسب ، ورزش و ایجاد تغییر در شیوه زندگی مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

آیا استفاده از این روش عوارض جانبی دارد؟


برخی از عوارض و عوارض لیپوم شامل خونریزی ، عفونت و واکنش های بیهوشی است ، اما همه این موارد نادر است. قاعدگی نامنظم و قاعدگی زودرس یا دیررس از عوارض مهم هر نوع جراحی به دلیل آزاد شدن استروژن از چربی است. پس از لیپوماتوز ، قرمزی روی صورت ، گردن و بالای قفسه سینه ظاهر می شود که ممکن است یک یا دو روز طول بکشد. افزایش جزئی درجه حرارت بدن در 48 ساعت اول پس از عمل ، عارضه جانبی طبیعی واکنش بدن به جراحی است.

هزینه تزریق چربی در ایران چقدر است؟


برخی از عواملی که می تواند هزینه مطالعات محلی را تحت تأثیر قرار دهد شامل تجربه پزشک و نوع روش مورد استفاده است. هزینه های مربوط به روش های تزریق چربی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • هزینه ها و هزینه های جراح در بیمارستان ها و تجهیزات جراحی
 • هزینه بیهوشی
 • داروهای تجویزی
 • گناه بعد از عمل و معاینه

سوالات متداول


متداول ترین سوالاتی که افراد در مورد لیپوساکشن می پرسند عبارتند از:

Reformatic چه محدودیت هایی دارد؟

هدف از لیپوساکشن کاهش وزن نیست. بلکه هدف این روش ایجاد ناحیه ای است که در آن چربی های تجمع یافته به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند. بهترین نتایج با لیپوماتیک در مناطقی است که ماهیچه ها به خوبی کشیده شده اند ، پوست الاستیک است و چربی زیادی وجود ندارد. اگر کشیدگی و کشسانی عضلات پوست بسیار کم باشد ، ممکن است ترکیبی از لیپوساکشن و جراحی بازسازی پوست برای از بین بردن بافت شل و افتاده اضافی برای نتایج عالی مورد نیاز باشد.

کدام قسمت های بدن را می توان با لیپوماتیک درمان کرد؟

مناطق دارای تجمع چربی قابل توجه را می توان با لیپوماتیک درمان کرد. مناطقی که بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند عبارتند از: چانه ، رانهای داخلی و خارجی ، شکم ، باسن ، پهلوها و پشت.

تفاوت بین لیپوساکشن و لیپوساکشن چیست؟

اغلب اصلاح طلب است لیپوساکشن ممکن است گیج کننده باشد ، اما روش جراحی دیگری است که بیشتر بر اصلاح شکل بدن تمرکز می کند. اگر از این روش فقط برای اصلاح شکل نواحی تغییر شکل یافته بدن استفاده می شود ، اکثر مردم لیپوساکشن را یک روش کاهش وزن می دانند. در حالی که کلمه لیپوساکشن به فرآیند استخراج چربی اشاره دارد ، لیپوماتیک همچنین به حذف بافت چربی برای اصلاح و زیباسازی قسمت های بدن اشاره دارد. لیپوساکشن چربی را از قسمت های مختلف بدن مانند پشت ، کمر ، شکم ، ساق ، باسن ، زانو و زیر چانه از طریق خلاء برمی دارد تا بدنی زیبا ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید