مسابقات قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مرحله نهایی مسابقات والیبال بانوان و آقایان در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با چهار دیدار در قونیه ترکیه پیگیری شد.

تیم ملی والیبال مردان ایران در دیدار پایانی گروه مردان به مصاف کامرون رفت و با نتیجه ۳ بر یک این تیم را شکست داد و به عنوان قهرمان والیبال مردان در این دیدارها معرفی شد.

شاگردان عظیم جزیده در ست دوم این دیدار مغلوب کامرون شدند اما در ست های اول، سوم و چهارم پیروز شدند تا والیبال ایران چهارمین قهرمانی خود در این دیدارها را به دست آورد.

تیم های ترکیه و جمهوری آذربایجان نیز در دیدار رده بندی در رقابت های مردان به مصاف یکدیگر رفتند که ترکیه با شکست ۳ بر یک حریف خود به مقام سوم و مدال برنز دست یافت.

تیم ملی والیبال بانوان ایران که برای اولین بار به فینال این دوره از مسابقات راه یافت، امشب در دیدار فینال به مصاف ترکیه میزبان می رود.

والیبال مردان ایران سه مدال طلای بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را در کارنامه خود داشت و شاگردان عظیم جزیده سرمربی تیم ملی ب چهارمین طلا و مقام قهرمانی پنجمین دوره این رقابت ها را کسب کردند. قونیه

سحرالعول به عنوان حامی رسمی و انحصاری تیم ملی والیبال کشور این پیروزی و قهرمانی را به تیم ملی و مردم ورزش دوست ایران تبریک گفت.