مستر آماتور المپیا 2021 تونس 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


قهرمان آماتور تونس المپیا 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به قهرمانان آماتور المپیک تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این مسابقه در تونس برگزار می شود و در بخش شفاهی هر رشته سه کارت برتر حرفه ای به کار گرفته می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین سیستم عامل آماتور ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام را از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد ، اعلام کرد. برای دومین بار ، سری المپیا آماتور در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین سیستم عامل آماتور ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام را از زمانی که بنیانگذار آن ، Joe Wieder ، افسانه را در سال 1965 آغاز کرد ، اعلام کرد. برای دومین بار ، سیستم عامل های آماتور در تونس برگزار می شود.

مکان قهرمان آماتور تونس المپیا 2021

هوم یاسمین شهری در تونس است. به لطف سواحلش ، مقصدی محبوب برای شنا و ورزش های آبی است و یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

علاقمندان به ارسال M.آماتور تونس -OS 2021 می تواند با شماره تلفن باشد 09122465362 با آقا تماس بگیرید حسن خسروآبادی ، مدیر ورزشی تیم (hashanhosroabadi).

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری به نظر می رسد.دیدگاهتان را بنویسید