مصدومیت خطرناک سردار آزمون در بوندسلیگا


به گزارش وانانیوز،

سردار آزمون در دقیقه ۸۷ دیدار بایرلورکوزن و وردربرمن این شانس را داشت که با ضربه سر سه امتیاز را برای تیمش به ثمر برساند اما با برخورد توپش به تیرک دروازه بدشانس بود و البته در یک برخورد شدید مصدوم شد. با یک بازیکن برمن

لحظه ضربه نهایی سردار با پرش نیکلاس ولکروک، هافبک راست وردربرمن برای جلوگیری از ضربه نهایی همراه شد و بازیکن برمن به جای توپ با سر آزمون برخورد کرد و باعث شد هر دو به زمین بیفتند و باعث نگرانی هم تیمی ها و تماشاگران شوند.

داور البته به لورکوزن اجازه استفاده از موقعیت خود را داد و در عین حال به سر سردار اشاره کرد و نشان داد که او در منطقه خطرناکی آسیب دیده است و ولکروگ با سر خونین مقابل دروازه خودی دراز کشیده است.

با توجه به اینکه این برخورد با نیروی شدید از هر طرف همراه بود، مدافع وردربرمن دچار خونریزی و زخمی شدید شد و کادر پزشکی برای جلوگیری از خونریزی بیشتر، سر او را بستند.

جالب اینجاست که روند درمان هر دو بازیکن حدود ۵ دقیقه به طول انجامید، اما آنها تا پایان در زمین ماندند و به قول وب سایت آلمانی butenunbinnen “فوق العاده به نظر می رسیدند”.

سرمربی وردربرمن در پایان بازی گفت که تصمیم برای تعویض بازیکنش ربطی به او ندارد و این موضوع را به کادر پزشکی سپرد و آنها گفتند که این بازیکن مشکلی برای ادامه بازی ندارد.

سردار آزمون برای بازی بعدی لورکوزن مقابل بایرن مونیخ مشکلی نخواهد داشت.