معجون رژیم گرفتن | ورزش برای لاغر شدن ران ها


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از طیف وسیعی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع نوشیدنی های رژیم غذایی را بررسی می کنیم.

بهترین معجون برای رژیم:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و نوشیدنی های رژیمی و نوشیدنی های رژیمی استفاده می کنند. استفاده از نوشیدنی ها برای کاهش وزن همراه با رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این بخش از مقاله ما چندین نوشیدنی رژیمی را معرفی می کنیم.

مصرف سرکه سیب

مصرف سرکه سیب

سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این معجون و هر فنجان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش کارایی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

نوشیدنی دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی را می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این معجون از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید از این نوشیدنی یک بار در هفته استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این نوشیدنی باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این معجون از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. نوشیدنی را بعد از دم کردن بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم مقاله خاکشیر را برای رژیم گرفتن بخوانید.

آناناس و زنجبیل با هم می جوشند

    آناناس و زنجبیل

آناناس و زنجبیل با هم می جوشند: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این ترکیب ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توانید قبل از رفتن استفاده کنید.

آب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این کار هم کالری را افزایش می دهد و هم سیری زیادی دارد. شما می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

لاغری زنجبیل و لیمو

لاغری زنجبیل و لیمو

معجون زنجبیل و لیمو: این معجون دارای مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

تمشک و آب لیمو ترش: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این معجون باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این نوشیدنی دارای خاصیتی است که شما حتی در حالت استراحت وزن خود را کاهش می دهید. برای تهیه این معجون ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید سه تا پنج بار در روز از این نوشیدنی استفاده کنید. فیبرها و آنتی اکسیدان های موجود در این نوشیدنی باعث کاهش وزن فرد می شود. علاوه بر تمام نوشیدنی هایی که ذکر شد ، داروهای گیاهی نیز برای رژیم گرفتن وجود دارد. البته ، شما باید بدانید که چگونه از آن به طور کامل استفاده کنید تا از این مهم مطلع شوید با کلیک بر روی مکمل اطلاعات خود در مورد داروهای گیاهی برای رژیم گرفتن.

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای رژیم گرفتن مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

ش ترکیب لیمو و فلفل سیاه آن: فلفل دارای خاصیت چربی سوزی زیادی است و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن رژیم غذایی سالم و استفاده از این نوشیدنی می توانید کاهش وزن دلخواه را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این معجون درست شود. این معجون باعث می شود غذا بهتر هضم شود و فرد احساس سیری کند.

مخلوط هندوانه و زغال اخته: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این معجون ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیمو مخلوط کنید. سیب زمینی ها را خوب هم بزنید و از صافی رد کنید. از این نوشیدنی بعد از آموزش موثر استفاده کنید.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

آناناس و دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای تهیه این معجون یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

دانلود ترکیب تمشک: ترکیب تمشک را می توان برای رژیم گرفتن آماده کرد. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این معجون 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، کمی یخ و آب را با هم ترکیب کنید ، سپس این معجون را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس میل کنید.

ک کرفس و آب لیمو: کرفس و لیمو حاوی مقدار زیادی فیبر و کربوهیدرات است. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها دو برابر می شود. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب گلاب را مخلوط کنید تا معجون درست شود. صبح و عصر از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از این نوشیدنی بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

نوشیدنی باریک برای ران:

در قسمت قبل ، نوشیدنی هایی را معرفی کردیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. یکی از ترکیباتی که برای این منظور استفاده می شود مخلوط جوش شیرین است. این نوشیدنی برای رژیم گرفتن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند درمان را متعادل می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این نوشیدنی را صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این نوشیدنی دارای خاصیت چربی سوزی است و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

Min rden کاهش استرس ؛
سرطان یش از سرطان پیشگیری می کند؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این نوشیدنی ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به نتیجه دلخواه از این معجون کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این نوشیدنی ایفا می کند.

معجون سینوهه برای رژیم گرفتن:

معجون سینوهه برای رژیم گرفتن:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و نوشیدنی های رژیمی است. انواع نوشیدنی های لاغری را در قسمت قبل معرفی کردیم. یکی از نگرانی های افراد چاق ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و نوشیدنی ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این مواد گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از نوشیدنی ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در ادامه معجون رژیم گرفتن را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارتند از موز ، پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی.

طرز تهیه این اسموتی بدین صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و کمی یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام موادی را که ذکر کردیم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

چکیده:

چاقی در سراسر جهان رو به افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی های دور شکم و باسن در تناسب اندام اختلال ایجاد می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی ها را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از فقط نوشیدنی برای کاهش وزن مثر نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام شامل انواع مختلفی از مواد گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شود. در این مقاله ، انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای رژیم غذایی را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید