مقایسه روشهای رژیم غیر تهاجمی


خلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای رژیم غیر تهاجمی

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های آتریزیا که برای روش های لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

» دستگاه RF

مقایسه روشهای رژیم غیر تهاجمی» مقایسه روشهای رژیم غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه می توان با روشهای لاغری غیر تهاجمی ، چربی اضافی را در مناطق مختلف بدون هیچ گونه آسیبی کاهش داد. چندین دستگاه لاغری تولید شده است که تقریباً عملکرد یکسانی دارند. همه این دستگاه ها بر تخریب سلول های چربی و حذف آنها به طور طبیعی از بدن تمرکز می کنندبهممکن است انتخاب بسته مناسب کاهش وزن برای شما دشوار باشد. در زیر توضیحاتی درباره هر دستگاهی که استفاده می شود آورده شده است.

» انواع دستگاه های لاغری موجود در کلینیک های Atresia که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

دستگاه کویتوس غشای سلولهای چربی را با فرکانس اولتراسونیک ارتعاش می کند ، که باعث شکسته شدن و تخریب آنها می شود. استفاده از کویتوس برای افرادی که می خواهند وزن خود را در نقاط مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران کاهش دهند توصیه می شود. این دستگاه به دلیل انتقال امواج اولتراسوند ، چربی های عمیق تری را از بین می برد.

» دستگاه LPG

وسایل گازسوز یک فناوری مورد علاقه برای افرادی است که با ورزش و رژیم غذایی به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه ضربه موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیند متابولیک بدن را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

مجسمه ساز بدن با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف بدن ، انقباضاتی در اندام های داخلی ایجاد می کند که باعث بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود و یکی دیگر از روش های رژیم غیر تهاجمی است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کل بدن می شود.

مقایسه روشهای رژیم غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از فرو رفتن پوست توسط امواج رادیویی جلوگیری می کند که یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در طیف امواج مختلف ، موج رادیویی کمترین میزان انرژی را دارد. واحد RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از دستگاههای انعقادی و فرکانس رادیویی بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و از بین بردن افتادگی پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید