ملی حفاری ایران قرار نبود در سوپرلیگ شرکت کند


به گزارش وانانیوز،

فروزان سلیمانی پس از دو شکست متوالی در سوپرلیگ گفت: ملی حفاری ایران قرار نبود در لیگ شرکت کند و در آستانه انحلال بود اما با تلاش مسئولان استانی و تیم ما وزارت نفت مجاب شد. و برای هدایت یک تیم در سوپرلیگ فوتسال بانوان همکاری کرد.

وی افزود: خدا را شکر وزارت نفت این تیم را تامین کرد و جای نگرانی نیست چرا که تیم یک هفته مانده به شروع مسابقات تعطیل بود و نیمی از بازیکنان قدیمی و نیمی از بازیکنان جدید را گرفتیم. ما تیم نداشتیم

حفاری سرمربی تیم فوتسال بانوان ایران همچنین به قرعه ضعیف تیم ملی حفاری ایران اشاره کرد و گفت: متأسفانه اتفاق بدی که رخ داد قرعه بسیار بدی برای تیم ما بود، یعنی چهار بازی اول به پایان رسید. خیلی سخت است.” هفته اول با پالایش نفت آبادان و هفته دوم با نصر فردیس بازی کردیم. هفته سوم با پیکان که تیم های بالای جدول هستند بازی داریم و سایر تیم ها بازی نسبتا سختی دارند. و یک بازی نسبتا ساده تر، آیا باشگاه از این موضوع آگاه است.

وی خاطرنشان کرد: به مدیران باشگاه گفته ایم که سه تا چهار هفته زمان نیاز داریم تا این تیم به روال خوب خود برسد و از نظر بدنی پیشرفت کند چرا که در نیمه اول هر دو بازی و در نیمه دوم به دلیل شرایط بدنی پیروز شدیم. . و بازیکنان فرسودگی دارای نقص های فردی هستند. گل هایی که از تیم نصر فردیس گرفتیم بر اثر اشتباهات فردی بود.

سلیمانی با تاکید بر بهبود وضعیت روحی و روانی شاگردانش ادامه داد: بزرگترین کاری که باید انجام دهیم این است که فشار روحی و روانی را از روی بازیکنان برداریم. اما نظر من و بازیکنان این است که بهتر می شویم. کافی است سه چهار هفته از نیم فصل اول برویم. قطعا در نیم فصل دوم پیشرفت خواهیم کرد.

انتهای پیام/