منبع رایگان برای متخصصان مراقبت های بهداشتی


آیا شما پزشکی هستید که علاقمند هستید منابع مربوط به تغذیه سالم را با بیماران یا مشتریان خود به اشتراک بگذارید؟ برای حمایت از تلاش های مهم شما ، از شما دعوت می کنیم تا برای نسخه های رایگان ما درخواست دهید راهنمای خوردن مبتنی بر شواهد با تکمیل این فرمبه

این راهنمای خوردن مبتنی بر شواهد: منبع شیوه زندگی سالم از دکتر گرگر و NutritionFacts.org ابزاری است که انتقال به یک شیوه زندگی سالم را حتی ساده تر می کند. به راحتی قابل درک است و با اطلاعاتی درباره تغذیه سالم تر ، از جمله تجزیه غذا ، پر می شود چراغ راهنمایی دکتر گرگر غذا می خورد، نکاتی برای استفاده از او چک لیست روزانه، نمونه منوها و موارد دیگر.

امیدواریم این راهنما به شما در بهبود طول عمر و کیفیت بیماران یا مراجعه کنندگان کمک کند. (توجه: این برنامه برای متخصصان و سازمان های مراقبت های بهداشتی باز است ، اما افراد می توانند راهنما را به صورت رایگان در اینجا دریافت کنند.)

نکات مهم جدید در وبلاگ ها

رایانه ای که پست وبلاگ nutritionfacts.org را نمایش می دهداگر مدت زیادی است که وبلاگ را می خوانید ، ممکن است متوجه شده باشید که همه اکنون با بخشی با “نکات مهم مهم” به پایان می رسند. خلاصه یک درخواست رایج بوده است که خوشحالم که اکنون می توانم ارائه دهم. اینجا ثبت نام کنید وبلاگ را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

دستور تهیه: جملی با کوفته کدو سبز

جملی با کوفته کدو سبز در زمینه تخته سنگاین دستور از منشاء گرفته شده است کتاب آشپزی چگونه رژیم نگیریمبه اجازه ندهید طول شما را بترساند. درست کردنش به همان اندازه خوشمزه است. من دوست دارم کوفته و سس را از قبل درست کنم تا طعم آنها بیشتر شود. وقتی تشنه سس کیمیچوری نیستم ، مارینارای مورد علاقه ام را بدون نمک جایگزین می کنم. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجا، و ببینید که چگونه در بهار انجام می شود اینستاگرامبه

موارد مهم: بیماری آلزایمر

دو نفر یکدیگر را در آغوش گرفته اند21 سپتامبر روز جهانی آلزایمر بود. برای من ، این شخصی است. مادربزرگم بر اثر بیماری فوت کرد. وقتی به دانشکده پزشکی رفتم ، شاهد کاهش او و تأثیر آلزایمر بر او بودم ، اما دانش جدیدم بی فایده بود. بیماری بدون درمان یا درمان م ،ثر ، هر ساله میلیون ها خانواده آلزایمر را ویران می کند. خبر خوب این است که می توان از آن جلوگیری کرد. بیشتر بخوانید و همه ویدئوهای من در مورد موضوع را در آنجا ببینید صفحه موضوعبه

به دنبال یک داوطلب طراحی گرافیک هستم

چهار دست مصورما به دنبال یک دستیار تولید داوطلب هستیم تا به طور مرتب از مدیر طراحی ما با ایجاد تبلیغات بنری و تصاویر کوچک برای NutritionFacts.orgفیلم های YouTube هستند برای اطلاعات بیشتر و کاربرد ، به بخش ما بروید طرف داوطلببه

کانون توجه داوطلب: تامارا آمور

“من تقریباً دو سال پیش در NutritionFacts.org به عنوان مترجم داوطلب شدم. من چهار سال است که رژیم WFPB را دنبال می کنم ، اما همیشه به تغذیه و تحقیق علاقه داشتم. من دائماً به دنبال بهترین روش ها برای تغذیه بدن و دوست داشتن محیط زیست هستم ، بنابراین فکر کردم عضویت در این تیم زیبا فرصتی عالی برای ادامه این کار است.

من واقعاً یک فرد خوشمزه هستم ، بنابراین باید بگویم که دستور WFPB مورد علاقه من هر سالاد بزرگ با حبوبات ، سبزیجات بو داده و کینوا یا برنج است. من می توانم آن را هر روز بخورم ، مخصوصاً اگر پانسمان تاهینی یا حمص در آن باشد! ”

سه ویدئوی برتر ماه

میوه ها و سبزیجات برای افزایش خلق و خو مورد آزمایش قرار می گیرند

میوه ها و سبزیجات برای افزایش خلق و خو مورد آزمایش قرار می گیرند: یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده رژیم غذایی و بهزیستی روانی را مورد بررسی قرار می دهد.

برای کاهش وزن از سیری مخصوص حسی استفاده کنیدبرای کاهش وزن از سیری مخصوص حسی استفاده کنید: چگونه می توانیم از اشباع خاص حسی به نفع خود استفاده کنیم؟

واقعا پزشکان چقدر از تغذیه اطلاع دارند؟واقعا پزشکان چقدر از تغذیه اطلاع دارند؟: ببینید آیا از تغذیه اولیه بیشتر از اکثر پزشکان اطلاع دارید.

امروز پرسش و پاسخ زنده داشته باشید

هر ماه دیگر من از تردمیلم پرسش و پاسخ زنده انجام می دهم ، و امروز این اتفاق می افتد!

به جمع ما بپیوندید فیس بوک صفحه یا یوتیوب کانال در ساعت 15:00 EDT من همزمان به هر دو جریان می دهم!

پیوندهایی به سوالات زنده قبلی پیدا خواهید کرد اینجا در NutritionFacts.org اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید ، من یکی دارم پادکست صوتی تا شما را هم همراهی کند

PS من اخیراً با دوستم ، سرآشپز AJ چت کردم. می توانید آن مکالمه را پیدا کنید اینجابه و اکنون می توانید ما را در TikTok دنبال کنید.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من در طول سال را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید