منتظر معرفی خبرگان برای شرکت در انتخابات هستم


به گزارش وانانیوز،

علیرضا دبیر درباره حضور شهردار تهران در خانه کشتی گفت: بازدید شهرداران از اماکن ورزشی در تمام دنیا مرسوم است، مثلا شهردار مادرید بسکتبال و فوتبال تماشا می کند، شهردار تهران هم ورزش را دنبال می کند امروز مهمان ما بودند قرار شد این همکاری ادامه پیدا کند. این دیدار برای بچه ها هم خوب بود.

رئیس فدراسیون کشتی درباره حمایت شهردار تهران از کشتی گفت: یک بعد می تواند کمک به فدراسیون باشد که در یکی دو سال اخیر صادقانه از ما حمایت کردند. مورد دیگر در شهر تهران و رشد کشتیرانی می تواند الگو باشد. از شهرداری خواستیم در مورد استخدام تعدادی کشتی گیر بحث و تبادل نظر شود.

وی در پاسخ به این سوال که برخی از کشتی گیران از پرداخت نکردن پاداش المپیک و جهانی توسط وزارتخانه گلایه داشتند، گفت: المپیک پولی است اما جهانی نه. ورزشکار تا زمانی که برای عشقش مبارزه کند موفق است اما آینده و زندگی دارند پس ما مسئولان باید به فکر آنها باشیم اتحادیه ای که پول ندارد اما جزو وظایف مسئولان است و من همیشه گفته اند که این جوایزی که وزارت از طرف دولت می دهد چیزی نیست. امیدوارم در آینده اینگونه نباشد.

دبیری در خصوص حل مشکل بودجه و اینکه آیا جلسه ای با وزیر ورزش داشته اید یا خیر، یادآور شد: از نظر ما حل شده است اما از نظر شما اطلاعی ندارم. خدا بخواهد حل می شود و خدا با ماست.

رئیس انجمن کشتی درباره ثبت نام در انتخابات هیات اجرایی کمیته المپیک اظهار کرد: ببینیم چه کسانی از کارشناسان ورزشی معرفی می شوند، هنوز تصمیمی نگرفته ام اما ببینیم در آینده چه می شود.

دبیر در ادامه مصاحبه خود درباره درگیری در لیگ کشتی فرنگی گفت: ۴-۵ نفر از دست اندرکاران محروم شدند. تعارف نداریم و بحث اخلاق برایمان مهم است.

وی در پاسخ به این سوال که ملی گرایان گفتند حق ندارند، گفت: اینها باید درست شود که زمان می برد. تمام موهای سر و صورتم در این ۲ سال سفید شد، نمی دانم چقدر می توانم تحمل کنم، اما بهتر از قبل است و بهتر می شود.

پایان پیام/