من هرگز با ناگلسمن مشکل شخصی نداشتم


به گزارش وانانیوز،

روبرت لواندوفسکی که به تازگی در تابستان امسال به حضور ۸ ساله خود در بایرن مونیخ پایان داده و قراردادی ۳ ساله با بارسلونا امضا کرده است، در گفتگو با شبکه تلویزیونی “اسپورت وان” آلمان درباره اظهاراتی که قبل از ترک بایرن کرده بود صحبت کرد. گفت: می دانم که اظهارات من باعث رنجش بسیاری از هواداران بایرن شد. من می توانم این را درک کنم و اکنون فقط می توانم از آنها عذرخواهی کنم. در آن لحظه برای من مهم و ضروری بود که بگویم آماده ترک بایرن مونیخ هستم.

وی افزود: در نهایت همه ما انسان هستیم، اینطور نیست؟ پس از ۱۲ سال بازی در فوتبال باشگاهی آلمان، برایم واضح بود که دوران حرفه ای من در این کشور به پایان رسیده است. می خواستم این موضوع را روشن کنم زیرا فروش من در این مرحله برای بایرن آسان نبود. شرایط سختی برای همه طرف ها بود و ما باید بهترین راه حل را پیدا می کردیم.

مهاجم بارسلونا همچنین درباره اظهار نظر هم تیمی سابق خود مبنی بر اینکه کریم بنزما را به لواندوفسکی ترجیح می دهد، اظهار داشت: بله، من هم دیدم کینگزلی کومان چه گفت. (خنده حضار) باید همچین چیزی می گفت چون هنوز با بنزما در تیم ملی فرانسه بازی می کند. اگر بخواهیم جدی باشیم، به خودم و هم تیمی هایم اهمیت می دهم نه دیگران.

مهاجم سابق بایرن مونیخ همچنین به رابطه خود با یولیان ناگلزمن اشاره کرد و گفت: من همیشه با مربی بسیار صادق بودم. هر کسی که مرا می شناسد می داند که من به وضوح در مورد آنچه در ذهنم است صحبت می کنم. من هم نظرم را به ناگلسمن گفتم و فکر می کنم بالاخره او مرا بهتر و بهتر درک کرد.

وی ادامه داد: باید بگویم که تا به حال با یولیان مشکل شخصی نداشته ام و هیچ وقت علنا ​​از او و تاکتیک هایش انتقاد نکرده ام. ما زیاد صحبت کردیم، ایده های زیادی با هم رد و بدل کردیم. این فقط بخشی از بازی است، همیشه نمی توان در زمین به توافق رسید. اما من هرگز چیز بدی در مورد یولیان نگفتم. می دانم که او به عنوان مربی پتانسیل بالایی دارد و مطمئناً می تواند عناوین بیشتری را کسب کند.

لواندوفسکی ۳۳ ساله همچنین با تمجید از هم تیمی سابق خود گفت: جمال موسیالا استعداد خاصی است، درست مثل پادری، گاوی و آنسو فاتی در بارسلونا. قابل توجه است که او چقدر سریع به بلوغ رسیده و با سطح بایرن سازگار شده است، اما در عین حال روی خودش کار می کند و می خواهد بیشتر بیاموزد. این شگفت انگیز است، من مطمئن هستم که او حتی بهتر خواهد شد. جمال آینده بسیار خوبی در پیش دارد.

وی در ادامه با تمجید از بایرن مونیخ گفت: بایرن یکی از بهترین تیم های اروپا بوده و هست. این را می توانید در اولین بازی فصل جدید این تیم مشاهده کنید. شک ندارم که آنها بدون من گل های خود را خواهند زد. مطمئنم که بازیکنان دیگر نسبت به سال های گذشته گل های بیشتری برای بایرن خواهند زد.

بهترین بازیکن جهان از نگاه فیفا رئیس سابق باشگاه بارسلونا را فراموش نکرد و تصریح کرد: اولی هونس گفت که همیشه آماده است تا به حرف های من گوش دهد و اگر چیزی نیاز داشته باشم می توانم همیشه با او تماس بگیرم. . خیلی خوب بود، هوینس شخصیت بزرگی است و من از او و همچنین سایر مدیران باشگاه سپاسگزارم. برای من مهم بود که وقتی بایرن را ترک کردم هیچ اتفاق منفی نیفتاد.

دومین گلزن برتر تاریخ بایرن مونیخ در ۳۷۵ بازی که برای این تیم در تمامی رقابت ها انجام داد، ۳۴۴ گل به ثمر رساند. او با بایرن ۸ بار بوندسلیگا، سه بار جام حذفی و یک بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. علاوه بر این، او برای پنج فصل متوالی به عنوان آقای گل بوندسلیگا انتخاب شد.

انتهای پیام/