من و دین چگونه رابطه عاشقانه را در رابطه مان زنده نگه می داریم


امروز کمی به اشتراک می گذارم ناهمسان – و بیشتر شخصی – از دستور العمل های معمول و توصیه های تغذیه ای من. با این حال ، این چیزی است که به همان اندازه برای رفاه مهم است … حفظ آن رابطه سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که من در این مورد بنویسم – بنابراین حدس می زنم اینجا باشد … لول!

من در خانواده ای بزرگ شدم ، جایی که روابط با کیفیت همیشه در اولویت قرار داشت. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی بود که اغلب بینش های خود را با او در میان می گذاشت. والدین من نیز همیشه ازدواج خود را بر هر چیز دیگری در اولویت قرار می دادند ، که می دانم بسیار نادر است. نوار را بالا برد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من احتمالاً (و از جهاتی) برای بسیار) مهمترین چیز در زندگی من نقطه.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه به طرق مختلف اعتقاد داشته ام که این ارزشمندترین سفر در زندگی است – شناختن نیمه دیگر شما. همکاری مشترک برای ایجاد ارتباط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و مشکلات زندگی باید یکی از رضایت بخش ترین تجربیات باشد.

یک رابطه سالم قطعاً برای دین و من در اولویت است – ما در شرف ورود به یازدهمین سال زندگی خود هستیم. من می خواهم مواردی را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل نگه می دارد ، حتی زمانی که ما با هم یک کسب و کار ایجاد می کنیم (که حداقل می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته ها با هم – ما سعی می کنیم از همه کارها (در سالهای اخیر) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. می رود ، به باشگاه می رود و با هم آشپزی می کند. اگر بچه داشتیم ، فقط آنها را به این زمان با کیفیت ملحق می کردیم ، به علاوه هنوز مطمئن می شدیم که به تنهایی وقت می گذاریم!
  • فناوری هر شب ساعت 21:30 خاموش می شود – زندگی ما را تغییر داد! (باشه خوب! شاید چند شب برای دین چند شب باشه هااا).
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این به اتاق خواب ما اجازه می دهد تا فضایی مغذی باشد که آرام ، آرام و سالم باشد تا در کنار هم باشیم. دین می داند چگونه مکالمات را به بیرون یا بیرون انجام دهد.
  • تعطیلات سالانه با هم – در طول کریسمس هر سال ، از زمانی که JSHealth شروع به کار کرد ، من و دین دو هفته وقت صرف می کنیم ، فقط ما دو نفر ، و از زمان خاصی با هم لذت می بریم. اینگونه است که ما از یک سال سخت کار بهبود می یابیم. خلاص شدن از شر رسانه های اجتماعی در این مدت نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه / نظر دیگران بپرهیزید – به یاد دارم که در روابطی بودم که خیلی به فکر دیگران فکر می کردم. من یک لذت عمومی طبیعی هستم و فکر می کنم خیلی به آنچه دیگران به طور کلی فکر می کنند اهمیت می دهم. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که احساس می کنم بقیه جهان اهمیتی ندارند. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم دنیای ما با هم بسیار ارزشمند است – بقیه مهم نیست. یادآوری این موضوع بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت کننده و گاهی اوقات حتی حسادت می کنند – شما فقط نمی توانید مراقب روابط خود باشید. در آغاز ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به یک چیز وحشتناک و غیر واقعی در مورد دین اشاره کرد … و این فقط به من یادآوری کرد که چقدر مهم است که قضاوت دیگران را کنار بگذاریم و بر حقیقت خود تمرکز کنیم.
  • از کمال دوری کنید – ما هر دو شخصیتی از نوع A هستیم – فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا همه کارها را درست و بی نقص انجام دهیم. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا اجازه ندهیم این عاملی در روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر ما در طول هفته به اندازه ای که دوست داریم وقت نداشته باشیم. یا برخی از هفته ها صمیمیت ما به دلیل خستگی ناشی از کار کمتر از دیگران است ، مشکلی نیست. من فکر می کنم ما در دنیایی که در آن زندگی می کنیم انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که مهم این است که بیشتر اوقات چه اتفاقی می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم “لازم نیست همیشه کامل باشد”.
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم زیرا می دانم که این نوع چت می تواند منجر به مقایسه شود. با داشتن یک مادر به عنوان متخصص سکسولوژی ، من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما همچنین می دانم که این روند کاهش می یابد. من و دین هر دو به صمیمیت در رابطه خود اهمیت می دهیم و مطمئن هستیم که زمان را با هم می گذرانیم که منجر به میل طبیعی و زندگی جنسی سالم می شود. من به شما می گویم ، رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما فقط بدن خود را خیلی خوب احساس می کنید. و من همچنین فکر می کنم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس زندگی فرد برای زنده نگه داشتن عاشقانه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است- ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این ذهنیت حیاتی است و احتمالاً دلیل مهمی است که چرا ما اینقدر خوب با هم کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را می زد ، استرس عظیمی بر ما وارد می کرد.
  • در کنار یکدیگر از طریق خیر و شر – ما یک زندگی زیبا و سرشار از برکت داریم ، اما من همچنین در دو سال گذشته پس از یک ضربه شخصی که علائم PTSD را برای من ایجاد کرد ، یک چالش بهداشتی روانی بسیار ناتوان کننده داشتم. اضطرابی که احساس کردم کاملاً مربوط به از دست دادن عزیزانم بود. بزرگترین ترس های من به سطح زمین رسانده شد. برای شفافیت 100٪ ، احساس کردم نزدیکترین افراد را از دست خواهم داد. من در مورد از دست دادن افکار مزاحم وحشتناکی داشتم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بوده است. و شاید روزی مجبور شوم همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – کامل نیست و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید آگاهانه انتخاب کنید که از طریق خیر و شر در کنار یکدیگر باشید. اگرچه دو سال گذشته بسیار سخت بود ، اما در واقع ما را به هم نزدیک کرده است. چنین روزهای سختی به شما کمک می کند تا عمیق تر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر آن را برای یکدیگر ندارید ، همه چیز آسیب می بیند. این احتمالاً دلیل اصلی است که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است این که “ما تمام تلاش خود را می کنیم” مهمترین چیز است.

یادداشتی که همچنین می گوید فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و غیره) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که دستیابی به آنها غیر ممکن به نظر می رسد. من آن را در زندگی شخصی کاری و کاری خود بسیار می بینم. من هرگز فراموش نمی کنم که اخیراً پستی را در اینستاگرام بخوانم که در آن نوشته بود: یک رابطه عاشقانه سالم آن است که احساس کنید یک کاسه گرم جو دوسر با دارچین و عسلبه احساس امنیت ، گرما در داخل و درست است. احساس خوبی برای روح دارد. این یک کیک نیست که درخشش ، مایه کیک و روی شکلات بریزد.

و این خیلی درست است. یک رابطه جایی است که دو نفر ملاقات می کنند و سفری را آغاز می کنند که ناقص است ، اما شاید تجربه ای از زندگی باشد که در آن خود و شخص دیگری را بشناسید ، که به معنای عظیم ، شادی و زیبایی در اطراف شما می بخشد.

مقایسه رابطه خود با دیگران واقعاً مضر است زیرا هر رابطه ای بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی فوق العاده برای یک عمر ادامه یابد.

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید