مهمترین شایعات مرداد ۱۴۰۰; اجتناب کرده اند حمله به ورزشکاران به همان اندازه حمله به جاده ساخت واکسن برکت


خبرگزاری فارس بسیار قدرتمند شایعات، تحریف ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترفندهای جامعه های تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر ای فارسی زبان، مشتریان معاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخالفان انقلاب خوب سال قبلی را بازخوانی می تنبل. در همین جا مهمترین شایعات چاپ شده شده در اوت ۱۴۰۰ آمده است:

* عدم رعایت پروتکل ها در جاده ساخت واکسن برکت

در دومین ماه تابستان ۱۴۰۰، تخلیه تصاویری اجتناب کرده اند نگاهی به فنی جاده دوم ساخت واکسن برکت، شایعاتی مبنی بر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی را جستجو در داشت، با این حال دلایل مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیلم های چاپ شده شده در آن نقطه آرم می داد کدام ممکن است واقعیت واقعیت است منحصر به فرد بود (همین جا).

* سهمیه واکسن ایران برای ونزوئلا

یکی اجتناب کرده اند شایعات آگوست سال قبلی، ادعای کشتی واکسن های زبان چینی مخصوص ایران به ونزوئلا بود. در حالی کدام ممکن است محموله ها مطلقاً ربطی به سهم ایران نداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران ساده عملکرد ترانزیت داشت (همین جا بیاموزید)

خبرگزاری فارس سال قبلی گزارش مفصلی اجتناب کرده اند راهبرد ضدانقلاب کرونا برای سرنگونی رئیس معظم انقلاب چاپ شده کرد (همین جا).

* عکس جنجالی اجتناب کرده اند بیمارستان جاسک!

علاوه بر این {در این} ماه عکسی منتسب به بیمارستانی در JASC چاپ شده شد کدام ممکن است مدعی بود مبتلایان {به دلیل} شرایط نامناسب در راهروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی پایین خوابیده اند، با این حال بعداً خاص شد کدام ممکن است این عکس عجیب و غریب به مسمومیت غذایی در یک واحد تاسیسات تولیدی گفته می شود. . (همین جا بیاموزید)

* شایعات علیه المپیک ایران

علاوه بر این در روزهایی کدام ممکن است ورزشکاران کشورمان در المپیک توکیو همراه خود ورزشکاران سایر ملت ها رقبا می کردند، رسانه های فارسی زبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه های تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر ای پس اجتناب کرده اند هر مدال طلا همراه خود شنیده ها پراکنی به قهرمانان ایرانی حمله کردند (همین جا را بیاموزید).

* ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باشی بی سوادیم

ممکن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بار تولید دیگری بی سوادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرحرفه ای بودن شخصی را آرم دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است مشاور مجلس علامت ۲ را به معنای مخالفت همراه خود طرحی آرم داد، این رسانه انگلیسی آن را حامی نامید! (همین جا بیاموزید)

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید