موسیقی برای تمرین – موسیقی سرگرم کننده و هیجان انگیز برای تمرین صبحگاهی


آهنگ تند برای ورزش

2021-06-28

موسیقی برای ورزش / آهنگ تمرین صبح شاد / آهنگ تمرین صبح / موسیقی تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح

آهنگ تمرین صبح نرم این کار نه تنها به رفع خستگی حین ورزش کمک می کند ، بلکه با افزایش استقامت و بهبود خلق و خوی شما به بهبود کیفیت تمرین نیز کمک می کند. مخصوصا موسیقی آهنگ تمرین صبحگاهی انگیزش یا همگام سازی ورزش دارای آثار جسمی و روانی است. شعرهای اعتیادآور یا ریتم موسیقی انگیزشی به شما انگیزه می دهد که در طول تمرینات منظم بیشتر ورزش کنید یا بیشتر کار کنید. طبق تحقیقات انجام شده موسیقی برای ورزش این به شما کمک می کند تا عملکرد خود را سریعتر در هنگام انجام تمرینات سطح پایین تا متوسط ​​بهبود دهید ، مانند افزایش فاصله ، افزایش سرعت یا انجام تکرارهای کامل. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی را در انتخاب سرعت تردمیل مورد بررسی قرار داد ، نشان داد که وقتی شرکت کنندگان به موسیقی سریع گوش می دهند ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله را بدون خستگی بیشتر افزایش می دهند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را به همراه داشته اند.

آهنگ تمرین صبح نرم این می تواند منجر به احساس لذت یا نارضایتی شود ، می تواند روند فکر را تغییر دهد و می تواند رفتار را تغییر دهد. این تأثیرات روانی را می توان در تغییرات فیزیکی سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “احساس خوب” گوش می دادند ، سطوح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. اثبات اثربخشی آن دشوار است ، اما این مطالعه تجربه لذت بخش گوش دادن را نشان می دهد. موسیقی برای تمرین صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین شما را افزایش داده و احساس بهتری نسبت به ورزش داشته باشد.

موسیقی را انتخاب کنید آهنگ صبح آرام بسته به روال ورزشی که از آن لذت می برید ، ممکن است به شما کمک کند از تجربه ورزشی خود بیشتر استفاده کنید. تعیین سرعت دقیق مناسب برای شما می تواند یک فرایند آزمون و خطا باشد ، زیرا هر کس سرعت و شدت تمرین ایده آل متفاوتی دارد. در اینجا یک آهنگ ملایم تمرین صبحگاهی است.

آهنگ ملایم صبح:

موسیقی برای ورزش

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگ برای تمرین صبحگاهی

موسیقی تمرین صبحگاهی

آهنگ تمرین صبحگاهی

آهنگ شاد برای تمرین صبحگاهی

برای دیدن سایر آهنگهای مرتبط به صفحه بروید. آهنگ بدنسازی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.

کیمیا

دیدگاهتان را بنویسید