مکان بهترین SUV های سال ۲۰۲۲ در اختیار کره جنوبی


به گزارش وانانیوز،

قدرت کره جنوبی در خودروسازی را می توان از رتبه بندی وب سایت های معتبر بررسی خودرو مشاهده کرد. طبق بررسی های انجام شده در سایت کارباز، سه تا از بهترین SUV های سال ۲۰۲۲ متعلق به دو شرکت هیوندای و کیا هستند.

هیوندای کونا ۲۰۲۲

عکس رده بندی بهترین خودروهای شاسی بلند در سال 2022 در اختیار کره جنوبی

هیوندای کونا N در رتبه اول این رتبه بندی قرار دارد. این خودرو با قیمت ۳۴ هزار و ۲۰۰ دلار در بازار به فروش می رسد.

معمولا اتفاق نمی افتد که یک خودروساز محصول منحصر به فردی تولید کند، اما هیوندای کونا N 2022 یکی از این خودروها است. Kona N بر اساس مدل مقرون به صرفه Kona، طعمی اسپرت را به بخش کراس اوورهای ساب کامپکت می بخشد که قبلاً هرگز ندیده بودیم. با موتور ۲.۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر که ۲۷۶ اسب بخار قدرت تولید می کند (۲۸۶ اسب بخار در حالت اوردرایو)، مشخصات عملکرد کونا N تقریباً با هر کراس اوور کامپکت موجود در بازار مطابقت دارد.

Civil 2022 چیست؟

عکس رده بندی بهترین خودروهای شاسی بلند در سال 2022 در اختیار کره جنوبی

خودروی کیا سول ساخت شرکت کیا موتورز کره جنوبی در رتبه دوم بهترین شاسی بلندهای سال ۲۰۲۲ قرار دارد. این خودرو در بازه قیمتی ۱۹۲۹۰ تا ۲۷۸۹۰ دلار موجود است.

کیا سول از نظر کاربردی بودن و سبک منحصر به فرد همیشه در یک لیگ خاص خود بوده است، اما آخرین نسخه که برای مدل سال ۲۰۲۰ بازطراحی شده است، دارای فناوری چشمگیر و فضای داخلی پیشرو در کلاس است. انتخاب دو موتور بهبودیافته نیز یک امتیاز مثبت برای خط تولید است که حداکثر ۲۰۱ اسب بخار قدرت و ۱۹۵ پوند فوت گشتاور را از موتور ۱.۶ لیتری توربو ارائه می دهد.

هیوندای توسان برقی ۲۰۲۲

عکس رده بندی بهترین خودروهای شاسی بلند در سال 2022 در اختیار کره جنوبی

هیوندای توسان الکتریک ۲۰۲۲ سومین SUV برتر در این رتبه بندی است که در بازه قیمتی ۲۹۷۹۰ تا ۴۳۲۰۰ دلار موجود است.

با معرفی هیوندای توسان هیبریدی و پلاگین هیبریدی ۲۰۲۲، این برند کره ای رسما حرکت خود را به سمت آینده خودرویی سازگارتر با محیط زیست و پیشرو تایید کرد. توسان محبوب ترین فروشنده و دومین شاسی بلند هیبریدی این برند پس از Sante Fe است.