می خواهیم همراه خود ضرب و شتم دورتموند به دست آورد شویم/ در طولانی مدت فصل باید شرکت کننده جدیدی بخریم


به آگاه فانئوس،

بایرن مونیخ روز قبل هفته {سی ام} بوندسلیگا را همراه خود پیروزی ۳ بر صفر {در خانه} ارمنستان بیله فلد پایین اوج گذاشت. بایرن مونیخ صدرنشین اکنون همراه خود دورتموند کلاس دومی ۹ امتیازی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفته بلند مدت میزبان این گروه {خواهد بود}. این در حالی است کدام ممکن است تنها ۴ هفته به همان اندازه بالا فصل که هنوز است. بدین انجمن پیروزی باواریایی ها در دربی پایه رکورد دهمین قهرمانی متوالی {خواهد بود}.

جولیان ناگلزمن سرمربی باواریا پس اجتناب کرده اند پیروزی تیمش مقابل ارمنستان بیله فلد ذکر شد: در ۲۰ دقیقه ابتدایی ورزشی انجام خوبی داشتیم. بعد اجتناب کرده اند ربع ساعت باید ۳-۰ می رفتیم. ما مستحق آن برد بودیم هرچند حریف در دقایق پایانی ورزشی کمی کار ما را دردسرساز کرد. در نیمه دوم خاص بود کدام ممکن است آنها خواهان مدیریت بیشتری بر ورزشی هستند. خوشحالیم کدام ممکن است این برد ما را در موقعیتی قرار داده است کدام ممکن است بتوانیم هفته بلند مدت دورتموند را شکست دهیم. می خواهیم در آن مسابقه به این هدف برسیم.

یکی اجتناب کرده اند انتخاب ها غیرمنتظره ناگلزمن {در این} مسابقه، تعویض مدافع میانی تانگو نیانزو در نیمه اول همراه خود جوسیپ استانیسیچ بود.

او ذکر شد: این تعویض برای او درس عبرت بود از نباید به این تعیین کنید مضر رفتن حریف ضربه بزند. او باید {در این} سن این مسائل را یاد بگیرد. در نظر گرفته شده کنم اشتباهش مقوا بنفش بود! در واقع او واقعاً آدم خوبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکتش عمدی نبود، با این حال باید اصولاً مراقب بود. آن یک است درس برای او بود. او حتی در تمرینات نیز احتمال دارد ورزشی دردسرساز دارد.

ناگلزمن دانستن درباره خواستن تیمش به آسانسور در طولانی مدت فصل ذکر شد: فوتبال یادآور اقتصاد است. اگر محصولات همراه خود استاندارد بالا می خواهید، پس باید کنید. اگر می‌خواهیم در درازمدت جزو ۴ گروه برتر اروپا باشیم، باید به در نظر گرفته شده گروه باشیم. راه رفع های خوبی موجود است کدام ممکن است خیلی مضر نیستند. ما در جاری بحث {در این} مورد در تجهیزات گلف هستیم. من می خواهم در نظر گرفته شده می کنم فوق العاده ضروری است کدام ممکن است بدانیم اوضاع به مکان {می رود}. پس نباید در پنجره نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات به خواب برویم.

انتهای پیام/